2015 Facebook hesap Dondurma, kilitleme, GÜNCEL

Facebook dondurma, hesap dondurma, kilitleme

Facebook Hesap Dondurma

Gelişen sosyal ağ sistemleri ile birlikte bu servislerin arayüzlerinde de fazlasıyla güncellemeler yapılmakta, hal böyle olunca kullanıcılar bir çok işlem için sıkıntı yaşamakta, bir çok kullanıcının yaşadığı sorunlardan bir tanesi de facebook dondurma işlemi. Bu yazımız facebook hesap dondurma işlemi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir akabinde yapacağınız işlemler ile birlikte facebook hesabı dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook hesap güvenliği hakkında facebook çalma gibi konularda bilgi almak ve hesabınızı güvenli bir şekilde kullanmak isterseniz ilgili konumuzu ziyaret etmeyi unutmayın. Facebook dondurma işlemi için aşağıdaki adımları takip edin.

Nasıl Yapılır ?

1. Öncelikle facebook hesabınıza giriş yapın, sonrasına sağ üst köşeden “AYARLAR” kısmına geçiş yapın.

facebook-hesap-dondurma

2.  Bu alana giriş yaptıktan sonra “SOLT ÜST KÖŞEDE” yer alan “GÜVENLİK” alanına girin karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek, bu ekranda hesabımı dondur bağlantısına tıklayın.

facebook-dondurma-gameois

3.  Sonrasında sizden 1-2 basit bilgi isteyecek, daha sonrasına onay vermeniz ile birlikte de hesabınız dondurulmuş olacaktır.

Hesabımı tekrardan nasıl açarım ?

Bir işlem yapmanıza gerek yok, istediğiniz zaman normal bir şekilde hesabınıza giriş yaptığınızda hesabınız otomatikmen tekrardan aktif olur.

Facebook hesap dondurma videolu anlatım.

Birçok sosyal medya servisini takip eden editör ekibimiz, sizler için tüm sosyal medyaların kullanımı hakkıdna detaylı bilgiler vermeye devam etmekte, bu konu içerisinde facebook dondurma hakkında bilgilere yer verilirken, bir diğer konumuz olan facebook hesap silme konusunda ise hesap silme işlemleri, yedek alma gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)