Facebook Şifre KIRMA ! Programı ve Kullanımı

Facebook Şifre kırma

Facebook Şifre kırma, Arkadaşlar hepinizi merhaba, lütfen sabırlı bir şekilde konuyu inceleyiniz akabinde bilgisayarınızdaki şifrelere ulaşmak için facebook şifre kırma programını öğrenmiş olacaksınız, fakat ondan önce değinmemiz gereken en önemli nokta ise şifre kırma programı adı altında sizleri kandırmaya yönelik programların internette dolaşıyor olması. Bilinçsiz bir şekilde indirdiğiniz bu programlar aracılığı ile sizlerin şifrelerinin çalınmasının ihtimali fazlasıyla yüksektir.

Programı indirme adresi konu altında mevcuttur, lütfen önce konuyu detaylıca okuyunuz.

Facebook, twitter, hotmail vb. sitelerde yer alan hesapları direk olarak kaynak bazında bir açık bulunmadığı sürece (ki bu açık hemen kapatılacaktır) bir programa mail yada kullanıcı adını yazıp şifre çalma gibi bir imkanınız yok. Böyle bir şey olsaydı sizce bu paylaşılır mıydı ? Paylaşılır olarak düşünenleriniz tabi ki olacaktır, paylaşımları tabi görebilirsiniz fakat programlar çalışmayacaktır, ilk paragrafta da belirttiğimiz üzere sizi hacklemek için yani şifrelerini çalmak için program yerine sizlere virüs indirimi sağlatırlar. Eğer bu konularda gerçekten bilgili olmak ve hesabınızın güvenliğini sağlayıp bu hesap çalma işlemlerinin nasıl olduğuna dair bilgi edinmek istiyorsanız Facebook Çalma konumuzu inceleyin, konuyu incelediğiniz takdirde sizlere gelebilecek tüm saldırılar hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olacak akabinde kendi güvenliğinizi kendiniz sağlayacaksınız.

facebook-sifre-kirma

Facebook Şifre Kırma Programı

Aşağıdaki programın mantığı bilgisayarda kayıtlı olarak bulunan şifrelerin yani ******* şeklinde bilgisayarda görüntülenen şifreleri açık bir şekilde görmenizi sağlar, buna facebook, twitter, hotmail ve aklınıza gelebilecek her şifre dahildir. Yani bu program aracılığı ile bir bilgisayarda kayıtlı şifreler varsa ve unuttuysanız onlara ulaşabilirsiniz yada farklı bir bilgisayardaki şifreleri öğrenmek için.

Lütfen sizleri facebook şifre kırma programı adı  altında kandırıp dosya indirmenizi isteyen sitelere itibar etmeyiniz, aksi halde elinizdeki tüm hesaplardan olabileceğiniz gibi çok daha büyük boyutta, kredi kartı bilgilerinin yada oyun hesapları vb. hesaplarınızın çalınmasına da yol açabilirsiniz.

Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir, basit kurulum işleminden sonra programı çalıştırınız akabinde bilgisayardaki tüm şifreler ekranınızda belirecektir.

Not : Facebook şifre kırma programı adı altında paylaşılan Facebook Password Decryptor programını videonun altında yer alan bağlantıdan indirirseniz sizin için daha iyi olacaktır, videoyu çeken kişinin verdiği bağlantı virüslü olabilir.

Facebook Şifre kırma programı kurulumu videolu anlatım

Not :  Programı kurarken anasayfa ayarlarınızın değişmesine izin vermeyin, sonrasında değiştirmek için artı bir uğraş gerektirebilir.

Son günlerde facebook üzerinde yayılan bir virüs mevcut, sizden habersiz yapılan uygulama paylaşımları ile arkadaş listenizi ve sevdiklerinizi tehdit eden bu virüsler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve tüm sosyal medya hesaplarınız yada bilgisayalarınızın güvenliği için Hesap güvenliği makalemizi okumayı unutmayın.

Arkadaşlar bu kategorilerde sizleri bilgilendirmek ve hesaplarınıza yapılacak saldırılara karşı önlem alabilmeniz için güvenlik bilgileri yer almakta, gelişen yeni teknoloji ve sistemler ile birlikte tüm konular güncellendiği gibi yeni çıkacak açıklara karşı dikkatli olmanız için gereken tüm teknik kriterleri de bu konularımız üzerinde paylaşmaya devam edeceğiz. Bununla birlikte facebook şifre kırma programı konusuna tekrardan değinmek ve size yapılabilecek saldırıların ve bu programların hangi mantıkta işlediğinden bahsetmek istiyorum.

Seneler öncesini düşünün, 2005-2006 tarihlerini, icq, msn, yada facebook‘un henüz popüler olmadığı dönemler aklınıza gelsin ve tüm kullanıcıların bu internet konusunda tecrübesiz olduğu. İşte böylesine bir ortamda hesapların şifreleri nasılmıydı? Hangi futbol takımını tutuyorsan o, telefon kullanıyorsan telefon numaran, böylesine onlarca servisin hesap güvenliği için konulan güvenlik sorularının cevapları ise bir o kadar masum ve kolaydı. İşte facebook şifre kırma programı burada devreye girdi, şifrelerin böylesine kolay olduğunu gören saldırgan kişiler, bu şifreleri deneme yanılma yöntemleri ile deneyecek ve şifreyi bulmak için çalışma yürütecek bir programa ihtiyaç duydu, sonrasında da yaptılar.

Şifre deneme programı içerisinde bulunan kolay şifrelere örnek vermek gerekirse, “123456”, “12345789”, “galatasaray”, “fenerbahce”, “besiktas” gibi. Hal böyle olunca sizi tanıyan yada tanımayan birisinin sizinle 2 saat muhabbet ettikten sonra şifrenizi çalmaması gibi hiçbir neden yoktu, böylesine kolay şifreleri bir not belgesine not olan bu kişiler, programlar aracılığıyla deneme yanılma yaparak hesaplara saldırır ve şifre ele  geçirme işlemini gerçekleştirebilirlerdi. Fakat yıllar geçtikçe kullanıcılar bilinçlendi, servislerin sunduğu güvenlik sorularına bile karmaşık cevaplar vermeye, büyük, küçük harf bile kullanmayan kuıllanıcılar artık kullanır ve şifrelerine değişik karakter eklemeye başladılar. İşte bu devirden sonra facebook şifre kırma programı konusu ortadan kalktı, tabi işe yarayan hesaplar olacaktır fakat bu 100 binlerde bir ihtimal ile gerçekleşecek bir konudur.

Bu konumuzda bahsedilen program ile ise, bilgisayardan giriş yaptığınız tüm hesaplarınızın şifrelerinin kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz. kullandığı şifreleri unutan kullanıcılar için birebir bir program.

09.06.2015 Güncelleme, yazımız güncellenmiş, resimler ve videolar yenilenmiştir.

29.06.2015 Güncelleme, bilgisayarda bulunan kayıtlı şifreleri gösteren program yenilenmiş olup son sürüm hali konuya dahil edilmiştir. Güncel bilgiler ve programlara sahip olmak için sitemizi takip etmeye devam edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (144 votes, average: 3,84 out of 5)

63 Comments

 1. meryem

  Nisan 10, 2015 at 8:27 pm

  benim facebook ve hotmail hesabım çalındı yardımcı olabilirmisiniz.

 2. Ümit GÜNEŞ

  Nisan 11, 2015 at 9:24 am

  Facebook hesap güvenliği konusunu incelediniz mi ? Takıldığınız nokta neresi, çalınan hesabın geri alınmasına ilişkin bilgilere hesap güvenliği konumuzdan ulaşabilirsiniz. Yine de yardım gerekirse, tekrardan yazın lütfen.

  http://www.gameois.com/2015-facebook-calma-ve-hesap-guvenligi/

 3. edaa

  Mayıs 12, 2015 at 4:27 pm

  face we hotmail şifrelerim hatalı olarak görünüyo we 15yillik hesaplarm bunlar.lütfen yardımcı olurmusunuz hotmail umurumda dgl zaten pasif kullanımdaydı,ama facdmi kurtarmak istiyorum.yapamıyrm ltfn

  • Arslan GÜNEŞ

   Mayıs 12, 2015 at 5:36 pm

   Eda merhaba, hesabını geri almak için hotmail hesabı şart değil, şifremi unuttum dedikten sonra adımları takip etmen yeterli sana yöneltilecek soruları cevaplayarak da hesabını geri alabilirsin.

 4. Elif Aydın

  Ağustos 8, 2015 at 1:37 pm

  salam necəsiz?

 5. Cemra

  Ağustos 8, 2015 at 9:54 pm

  İyi

 6. Recep Bölükbaşı

  Ağustos 11, 2015 at 10:28 am

  O kadar facebook şifre kırma hakkında bilgi almak için araştırma yaptım en değerli bilgileri sizde buldum, uzun açıklamalar ve program için çok teşekkürler.

 7. fehmi

  Ağustos 11, 2015 at 1:25 pm

  yardımlarınız için teşekkürler
  .

 8. melek

  Ağustos 13, 2015 at 1:08 pm

  Ya banada yardim edin facem çalindi :((

 9. Gamze arslan

  Ağustos 14, 2015 at 9:51 am

  Çok sağolun sonunda bilgisayarımda kayıtlı olan eski hesaplarıma erişebildim

  • seval koroglu

   Eylül 7, 2015 at 2:04 pm

   Nasil yaptin onu benimde ihtiyacim var

 10. Elif

  Ağustos 22, 2015 at 1:33 pm

  Merhaba. Benim birinin facebook hesabına ulaşmam gerekiyor. Amacım kötü değil.Onu korumak zorundayım. Lütfen bana yardım edin.

  • Arslan GÜNEŞ

   Ağustos 22, 2015 at 1:45 pm

   Konuyu tam olarak anlayamadım, hesabını istediğiniz kişiyi korumak istiyorsunuz fakat aynı zamanda hesabınıda ele geçirmek mi istiyorsunuz? Bu makale güvenlik makalesi illegal hiçbir konuya yönlendirme olmaz buradan.

 11. Canan Özbayraktar

  Ağustos 23, 2015 at 1:55 pm

  face şifremi unuttum ve yönergeleri takip erdemde tlfn numaramı sildiğim için bana msj gelmiyor hotmail hesabımda giremiyorum hiçbir şekilde başarılı olamadım vana yardımcı olursanız sevinirim

  • emine

   Ağustos 31, 2015 at 5:53 pm

   Bende aynı durumdayım 🙁

   • serpil

    Aralık 4, 2015 at 1:43 pm

    nasıl aldın recep bnada dermisin lütfen

 12. Recepp Ka

  Ağustos 24, 2015 at 8:29 am

  sayenizde hesabımı geri aldım çok teşkkür

  • Meryem

   Eylül 9, 2015 at 5:20 pm

   Bendeee

 13. veyso7221

  Ağustos 25, 2015 at 8:28 pm

  ibence bu şifre kıranlar internet korsanlarıdır

 14. Aksıt Er

  Eylül 9, 2015 at 9:08 am

  Facebook’a erisemiyorum

  • Arslan GÜNEŞ

   Eylül 9, 2015 at 9:41 am

   Erişemiyorumdan kastınız facebook sitesine ulaşamıyorsanız yada çok yavaş ise şuan için Türkiye genelinde böyle bir sorun mevcut. Bağlantınız ile alakalı değil, bir açıklama olmasa da gelişen terör eylemlerine karşı alınmış bir önlem olarak gözükmekte. Hesabınızda bir sorun var ise detaylı aktarırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

 15. Nazim

  Eylül 10, 2015 at 9:58 am

  Benim sifremi unuttum bulabilirmisiniz

  • Arslan GÜNEŞ

   Eylül 10, 2015 at 10:20 am

   Şifremi unuttum bağlantısına tıkladıktan sonra karşınıza 2-3 seçenecek çıkacak onları denediniz mi? Denemediyseniz lütfen bu işlemleri yapın akabinde sonuca ulaşamazsanız tekrardan yazın, yardımcı oluruz.

 16. Nazim

  Eylül 10, 2015 at 10:27 am

  Iletisim numaraniz varmi

  • Arslan GÜNEŞ

   Eylül 10, 2015 at 10:52 am

   Buradan sorunuzu sorabilirsiniz, facebook’a giriş yaparken kullandığınız mail adresinize giriş yapabiliyorsanız zaten kolay bir şekilde hesabınızı geri alabilirsiniz. Şifremi unuttum dedikten sonra mail adresinizi gireceksiniz size şifre sıfırlama maili gönderilecek onun aracılığı ile şifrenizi değiştirebileceksiniz.

 17. Selma

  Eylül 13, 2015 at 8:36 am

  Benim acil yardima ihtiyacim var. 2 aydi tum ugraslarima ragmen calinan facebook hesabimi geri alamadim malesef. Calan kisininde kim oldugunu biliyorum. Sifremi, e-mail, telefon numarasi gibi bilgileri degistirmis. Hesaba ulasamiyorum. Arkadaslarimla benmisim gibi sohbet ediyor, faceboka ikidebir mesaj atip durmasin, hesabini geri vermeyecegim diyerekten tehditmer savuruyor. Arkadaslarin skayeti, kimlik fotosuyla birlikte tum gerekli seyleri doldurup gondermeme ragmen hesabima ulasamadim. Kod gonderdik deniyo ama kod bana degil hesabi calan kisiye gidiyor. Ozellikle bu konuyu bildiriyorum, bana su telefondan ulasin diye ama sonuc yine ayni. Boylesine buyuk bir kurulusun bu kadar basit bir konuyu gozardi etmesi guvenlik konusunda sinifta kaldigini gosterir. Son careyi hesapta ekli arkadaslarimdan birinin ortak arkadaslara toplu mesaj yollayip durumu anlatmasinda buldum. Arkadasliktan kaldirip engellenmesini istedim. 60 dan fazla skayete ragmen hesabin dahada kapatilmamasi facebokun buyuk bir eksigi.

  • Arslan GÜNEŞ

   Eylül 14, 2015 at 8:18 am

   Bazı durumlarda dediğin gibi hesabı çalan kişinin yanına kar kalmakta, fakat şikayeti arttırırsanız kesin olarak hesabı kapatılacaktır. Kimlik bilgileriniz ile almayı tekrardan deneyin, orada farklı email adresini verirken 2. açacağınız mail adresini verin.

   • Selma

    Eylül 14, 2015 at 10:18 am

    2. acacagim mail adresi derken?

    • Arslan GÜNEŞ

     Eylül 14, 2015 at 11:56 am

     Kod ve bilgiler hesabı ele geçiren kişiye gidiyor dediniz, siz facebook ile iletişime geçeceksiniz, hesabın sizin olduğunuza dair eski bilgiler isteyecek, eski şifreler, kullanım zamanlarındaki aktiviteler ile alakalı bunlara vereceğiniz cevap herhangi bir mail adresi ile yapılabilir, bilgileri doğru vermeniz durumunda o iletişime geçtiğiniz maile gelecek şifre sıfırlama bilgileri.

 18. Gülin

  Eylül 13, 2015 at 11:02 am

  Facebook hesabımın hem adını hem şifresini unutdum bütün yolları denedim kurtaramadım lütfen yardımcı olun

  • Arslan GÜNEŞ

   Eylül 14, 2015 at 8:16 am

   Bahsetmiş olduğunuz durum çok elzem bir durum, hesap adını bilmiyorsanız hesaba ulaşamazsınız.

 19. adeviye

  Eylül 14, 2015 at 12:00 pm

  Face ne Giremiyomki şifre yanlış diyo

 20. Omer

  Eylül 28, 2015 at 9:49 am

  Merhaba hocam ben face sifremi unuttum kurtarmak icin yonlendiriyo ama kullanmadigm hotmaile geliyo onnda sifresini bilmiyorum sms yoluyla almak istyorm oda eski numaram başka nasıl bulabilrim lutfen yardimci olrmusun saygilar.

  • Arslan GÜNEŞ

   Eylül 28, 2015 at 10:52 am

   Tek yapabileceğiniz şey, form doldurarak eski kullandığınız şifreleri ve hesap bilgilerinizi göndererek almak olacaktır, aksi halde tüm yollar kapalı gibi gözüküyor hocam. Direk hotmail ile iletişime geçin yada facebook ile. Sizinle iletişime geçmek için mail isteyecekler o mail adresi yeni bir adres olabilir.

 21. Büşra

  Ekim 4, 2015 at 4:05 pm

  Merhaba
  Bende facebook hesabına ulaşamayanlardanım.Hesabıma telefonumdan otomatik giriş yapiyordum 2 gün önce çıkış yaptım tekrar girmek isteyince sifreniz 3 hafta önce değiştirilmiştir uyarısı veriyor işin kötüsü ben degistirdigimi bile hatırlamıyorum. Facebookta kayıtlı olan e-posta şifremi unuttum çünkü yılların adresi. Telefon numarami da silmistim ve facebook adımlarını takip etmeme ragmen sonuç alamadim. Son çare size yazıyorum

  • Arslan GÜNEŞ

   Ekim 10, 2015 at 10:17 am

   İki ihtimal var ya faceobok’a kimlik bilgilerinizi ve eski kullandığınız hesap bilgilerinizi gönderip hesap sahibi olduğunuzu anlatacaksınız ve size şifre sıfırlama bağlantısı gönderecekler, yada şifresini unuttuğunuz maili geri alıp, facebook şifrenizi o mail aracılığı ile alacaksınız.

 22. Ahmet ÖZTÜRK

  Ekim 8, 2015 at 10:15 am

  facede beni engelleyen kişiye nasıl mesaj atabilirim.

  • Arslan GÜNEŞ

   Ekim 10, 2015 at 10:15 am

   Sizi engelleyen kişi tüm iletişim kanallarını kapatmış olur, mesaj göndermek için farklı bir hesabı kullanabilirsiniz.

  • Tuğçe

   Ekim 11, 2015 at 4:05 pm

   Benim facebook hesap şifre unuttum giriş yapamıyorum Şifremi Unuttum a da girdim olmuyor nolur cevap verin ne yapmalıyım

   • Arslan GÜNEŞ

    Ekim 12, 2015 at 11:50 am

    Şifremi unuttum bölümüne giriş yaptıktan sonra, mail adresiniz, telefonunuz yada arkadaşlarınız aracılığı ile hesabınızı geri alabilirsiniz. Bu adımlardan herhangi birisini denediniz mi?

 23. Ayşe

  Ekim 23, 2015 at 2:58 am

  Merhaba facebookta sadece kullanici adimi biliyorum onun icin sistemde kayitli telefon numarasini kullanmiyorum e posta adresinin şifresini ve adresini unuttum bıyle durumda alma olasılıgim nedir nasil alabilirm

 24. Halime Nur

  Aralık 2, 2015 at 11:25 pm

  Facebook şifremi unuttum ve e posta sifremide bilmiyorum nasıl giriş yapıcam

 25. yasemin

  Aralık 4, 2015 at 1:30 pm

  merhabalar ben 1 ay önce facebook şiffremi unuttum çeşitli yollara başvurmama rağmen hala alamadım ne olur yardım edermisiniz ne yapabilirim çok önemli lütfen 🙁

  • Arslan GÜNEŞ

   Aralık 4, 2015 at 7:57 pm

   Yasemin merhaba, facebook’a giriş yaparken kullandığınız mail adresine erişimiz var ise onun aracılığı ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

   • sercan yilmaz

    Ocak 9, 2016 at 2:40 pm

    Nasil mail nasil acarim

 26. serpil

  Aralık 4, 2015 at 1:42 pm

  1 hafta önce şifremi unuttum… lütfn yardım edin arkadaşımın tavsiyesiyle bu sayfaya girdim iyi bi sayfa ama ne olur yardım edin bnim için çok önemlii 🙁 :/ 🙁 :'(

  • Arslan GÜNEŞ

   Aralık 4, 2015 at 7:56 pm

   Hangi adımda takıldınız? Mailiniz aracılığı ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

 27. faik sağdıç

  Aralık 9, 2015 at 12:35 pm

  şifremi unuttum çok ugrastım yapamadım yardımcı olursan beni cok mutlu edersin şimdiden teşekkürler

  • Arslan GÜNEŞ

   Aralık 9, 2015 at 3:09 pm

   Mailiniz aracılığı ile şifrenizi almayı denediniz mi? Tam olarak hangi adımda takıldınız hangi bilgilere sahipsiniz detaylı yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

 28. umutcan

  Aralık 19, 2015 at 1:09 pm

  sifremi unnuttum yardımcı olumusunuz

  • Arslan GÜNEŞ

   Aralık 22, 2015 at 9:39 pm

   Hangi adımda takıldınız? Mail aracılığı ile geri almayı deneniz mi?

 29. bahar

  Aralık 19, 2015 at 7:38 pm

  Şifremi bulamıyorum

 30. Serpil

  Aralık 27, 2015 at 12:03 am

  Merhaba, 2013te adıma açılan sahte bir hesap var ve orda resimlerim var ve ben nişanlıyım bu benim için büyük sorun açan kişi kim bilmiyorum ve uzun süredir aktif kullanmıyor ben bu facebook kapatmak istiyorum Şikayette bulunuyorum bir türlü olmuyor, resimlerimi silsem bile yeterli yardimlarinizi talep ediyorum?

  • Arslan GÜNEŞ

   Aralık 28, 2015 at 2:43 pm

   Asıl hesap ile şikayet ederseniz, hesabın kapatılması gerek, olmadı arkadaşlarınızdan yardım alıp toplu bir şekilde sahte hesap olduğuna dair şikayette bulunun, bahsettiğiniz hesap kapatılacaktır.

 31. zehra

  Ocak 16, 2016 at 9:00 pm

  Yardim istiyoruz face hesabi acilip duruluyor resimler kullaniliyor nasil kapatabiliriz . ilgilenebilir misiniz lutfeeen

  • Arslan GÜNEŞ

   Ocak 16, 2016 at 9:16 pm

   Zehra selam, ilgili hesapları şahsi hesabınız yani orjinal hesap ile şikayet edip kapatabilirsiniz, resimlerin ve içeriklerin kopyalanmaması içinde gizlilik ayarlarından erişimleri engelleyebilirsiniz.

 32. nir

  Ocak 23, 2016 at 6:18 pm

  Selam hayırlı akşamlar benim oğlumun da facebook hesabı çalındı ve çalan kişi sapıkca şeyler paylaşıyor üzerine bu annem gibi yazılar yazıyor ve savcılık dahi baş vumadigim hiç bir yer kalmadı allah Rıza için banada yardım edin ne olur çok zor durumdayım

  • Arslan GÜNEŞ

   Ocak 25, 2016 at 2:39 pm

   Hesabınıza giriş yaptığınız hotmail yada mail adresinizin bilgilerini biliyorsanız, mail aracılığı ile hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz yada facebook ile iletişime geçip, kimlik bilgilerinizi sunduğunuzda da hesabınızı geri alabilirsiniz.

 33. efe

  Şubat 1, 2016 at 3:41 pm

  İyi

 34. Büşra

  Şubat 2, 2016 at 8:03 pm

  Geri anlamıyorum