Far Cry 4’ün yeni DLC Tanıtımı

Far Cry 4 DLC’si Escape from Durgesh Prison tanıtımı çıkış tarihi.

Yapımcı Ubisoft, yeni aksiyon oyunu Far Cry 4‘ün ilk DLC‘si (eklenti paketi) olan Escape from Durgesh Prison‘u 13 Ocak 2015’te yayınlayacağını açıkladı.

Oyundaki Yuma karakterinin hapishanesinde geçecek olan bu DLC’de, aksiyon oyunu Far Cry 4’teki ana karakterimiz Ajay ve onun yakın arkadaşı Hurk ile yakalanıp, işkenceye maruz kaldıkları hapishaneden kaçmalarını konu edinecek. Ayrıca içerisindeki bulundukları bu berbat durumdan kurtulabilmek için Pagan Min’den de yardım alacaklar ve Pagan Min’in görevlerini de yerine getirebilecekler. Tek ya da Co-op modu ile oynanabilecek olan yeni Far Cry 4 DLC’sinde, yeni meydan okumaları, yeni silahlar ve karakter yetenekler, de oyuna dahil edilecek. DLC, aksiyon oyununun Season Pass‘ine de dahil edilecek fakat DLc’yi tek başına satın almak isteyen oyuncular, Far Cry 4 DLC’sine yalnızca 9,99 dolar ödeyerek sahip olabilecekler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2 Comments

  1. Çağkan Sezgin

    Aralık 20, 2014 at 8:18 am

    Far Cry 4, kalite ve görsellik açısından bence dünya üzerinde ki en kaliteli oyunlardan birisi. Olay örgüsünü biraz daha kaliteli tutsalar belki de çok daha iyi yerlere gelecekler. Bir de orjinal oyun fiyatı uygun olmalı tabi 🙂 DLC tanıtımı da oldukça hoşuma gitti, muazzam olmuş.

  2. Faruk Mutlu

    Aralık 20, 2014 at 2:03 pm

    Far cry ı ilk serisinden bu yana ailece sürekli takip ediyor ve oynuyoruz. 4 serisinin de çıkmasını hevesle bekliyoruz. Tanıtımı dahi izledikten sonra bence far cry 4 mükemmel olacak…