Fifa 2015 Daha mı Gerçekçi ?

İlk çıkışını Fifa 2000 ile yapan Fifa serisi amacına hiç sapmadan devam edip ulaşacak gibi her oyunda bir yenilik isteyen oyuncunun az da olsa susuzluğunu giderecek olan Fifa 15 bir ilke imza atabilecek mi

Pes serisinin Fifa serisi yanında pek de kulakları çınlatmadığı ortada olsada Pes artık klasikleşmiş olduğundan çoğu oyuncu vazgeçemez nitelekte.

fifa15

Gelelim Fifa 2015 deki oyun performansına; oyun hakkında birçok dedikodu ortaya çıkmıştı bunlardan bir tanesi animasyonların yüksek oranda güçlenmesiydi,bu oldumu derseniz Fifa 2015 hakkında en son çıkan video ya bir göz atın derim.

Oyunun her sene yapısının değişmesi oyunu daha mı çok sattırıyor? daha mı ilgi topluyor? yada oyuncusunu mu düşürüyor? tartışılır fakat Fifa’nın sözleşmesi 2023’de bitmesine rağmen erken bir sonda bekleyebilir çoğu oyuncusunu kaybetmeye başlayan Electronic Arts artık yeni adımlar atmak zorunda da kalabilir.

Fifa 15’in hangi platformalara çıkacağına bakarsak:PC, 3DS, PS3, PS4, PS Vita, Wii, Xbox One ve Xbox 360’a çıkacağı açıklandı birçok platforma hizmet vermesi de Electronic Arts’ın kalitesini kesinlikle üst seviyelere taşıyor…

Fifa 2015‘de bazı bugların giderilmesi gibi oyun iyileştirmeleri hakkında herhangi bir söylenti dolaşmasada her sene aynı duyguyu yaşamaktan bıkan oyuncuları dikkate alırsak EA bunlara dikkat etmesini umuyoruz.

Takipte kalın güncel haberler için GameOis’ten ayrılmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)