Five Nights at Freddy’s 3 İçin ilk Video Yayımlandı

Scott Cawthon tarafından geliştirilen Five Nights at Freddy’s serisinin 3.oyunu olan Five Nights at Freddy’s 3 için ilk teaser videosu yayımlandı. İlk iki oyunuyla başarılarını toplayan Five Nights at Freddy’s serisinin 3.oyunu Five Nights at Freddy’s 3, PC platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Scott Cawthon tarafından geliştirilen ve sadece PC platformu için çıkış yapakcak olan Five Nights at Freddy’s 3 için ilk video yayımlandı. Önceki oyunlarda olduğu gibi yine Five Nights at Freddy’s 3’de oyuncuları Freddy Fazbear’s Pizza‘da korku dolu sahneler bekliyor olacak. Ayrıca Five Nights at Freddy’s 3’ün PC sistem gereksinimlerinin serinin önceki oyunlarından çok farklı olmayacağını düşündüğümüzü belirtelim. PC platformu için hazırlanan Five Nights at Freddy’s 3 ayrıca Steam Greenlight üzerinde listelendi. Sizde oyunun Steam üzerinde bulunmasını istiyorsanız Steam Greenlight üzerinden oylamaya katılabilirsiniz.

Geliştirici firmanın henüz bilgi vermediği Five Nights at Freddy’s 3‘ü bu yıl içerisinde oynanabilir olması bekleniyor. Henüz çıkış tarihi bilinmeyen Five Nights at Freddy’s 3’ün yeni yayımlanan teaser videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)