Foxcatcher Takımı Film yorumları, Konusu

Foxcatcher Takımı Film yorumları, Konusu, müzikleri

Ülkemiz sinema severleri arasında çok az takip edilen bir tür olan Dram türünde yapılan Foxcatcher Takımı filmi gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanmış durumda. Şimdiden 5 dalda Oscar adayı olarak gösterilen film, bunun beraberinde en iyi erkek oyuncu, en iyi yönetmen ve senaristiklik ödülleri içinde aday çıkartmış durumda. Her ne kadar ülkemiz içinde çok beklenen bir film olmayacak olsa da konusu itibariyle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Biyografi,spor ağırlıklı filmler her zaman için en yoğun duyguların perdeye aktarıldığı, senaryolar barındırmakta.

Filmin başrollerinde Channing Tatum, Steve Carell gibi isimler yer almakta, özellikle genç oyuncu Channing Tatum’ı komedi ve hareketli aksiyon filmlerinden tanıyoruz, bir dram filminde başrol alması takipçilerini fazlasıyla meraklandırmış durumda.

Foxcatcher Takımı film yorumları, konusu

ABD’li 2 kardeş güreşçi olan Mark Schultz ve Dave Schultz büyük bir başarı elde eden, olimpiyat oyunlarında beraber altın madalya alan ilk kardeş çifttir. Başarı serüvenleri devam ederken büyük bir trajik olay gerçekleşir, şizofreni akıl hastası olan John du Pont, iki kardeşten Dave’i öldürür. Hayatı başına yıkılan Mark bir süre kendini toparlayamaz fakat bir süre sonra eline bir fırsat geçer ve tekrar spor macerası başlar.

Foxcatcher fragmanı izle

Foxcatcher Takımı oyuncuları ve film müzikleri

Oyuncular :  Channing Tatum,  Mark Ruffalo,  Steve Carell,  Sienna Miller,  Vanessa Redgrave

Film müzikleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)