Galaxy Grand ve LG G3 Kılıflarına Göz Atın!

Samsung’un S serisinin üst düzey kabul edilmesi ve fiyatının buna göre belirlenmesinden dolayı orta düzey için bir model ihtiyacı duyuldu. Bu konuda en iyi yanıtı veren Samsung Galaxy Grand oldu. Uygun fiyatından dolayı ülkemizde yüksek kullanılma oranına sahip olan model için son zamanlarda yeni kılıf modelleri de piyasadaki yerini aldı.

Galaxy Grand kılıf arayanlar için tercih edebilecekleri onlarca model olduğunu söylemekte fayda var. Samsung S ve iPhone modelleri için çıkan model sayısı kadar fazla olmasa da sizleri tatmin edecek düzeyde denilebilir. Tarzınıza en uygun Galaxy Grand kılıfını seçin ve internet üzerinden ürünün siparişini vererek dilediğinizce kullanmaya başlayın!

Kaynak; Galaxy Grand Kılıf

LG G3 Kılıf

                Samsung ve iPhone yarışına sonradan katılan ve G serisi ile farkını ortaya koyan LG, nin en çok tercih edilen modeli olan LG G3 için son zamanlarda yepyeni kılıflar piyasaya sürüldü. Farklı tarzlar arayanların kesinlikle hoşuna gidecek olan bu ürünleri internet başta olmak üzere pek çok yerde bulabileceklerini söylemeliyiz.

  LG G3 kılıfları, diğer markaların model sayısına henüz ulaşamadığını söylemek de fayda var. Özellikle klasik olarak tanımlayabileceğimiz ürünlerin var olduğunu biliyoruz. Fakat kılıf dizaynı ve üretimi yapan firmaların ağlarını genişlettiğini ve artık yepyeni LG G3 kılıfları görebileceğimizi söyleyebiliriz. Dilerseniz şu an piyasada bulunanlardan birisini tercih ederek siparişini verebilir, kullanabilirsiniz.

Kaynak; LG G3 Kılıf

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)