Game of Thrones: The Game Android’de

The Game indir, The Game oynanış videosu, The Game tanımı

Game of Thrones oyun geliştiricisi Telltale Games, bu ay (Aralık) başında oyunu piyasaya sürmüştü fakat Game of Thrones: The Game‘in Android sürümü ne yazık ki gecikmişti.

Yapımcı firma yeni Game of Thrones: The Game Android sürümünün piyasaya sürüldüğünü dün itibariyle resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Toplam 6 bölüm bulunan aksiyon oyununun ilk bölümü olan Iron From Ice dün itibariyle Android için yayınlanmış durumda. Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği oyunu 11.09 TL’lik bir ücret ile Google Play mağazasından Android cihazınıza indirebilirsiniz. Bununla birlikte her bölümü çok yüksek bütçeler ile tamamlanan dizinin yeni sezonunu bekleyen takipçileri oyunu büyük bir ilgiyle karşıladı, dizinin ilerleyen sezonlarında Android ve diğer mobil işletim sistemleri için farklı yapılarda oyunları görmek mümkün olacağa benziyor.  Oyun için yayınlanan ilk videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

1 Comment

  1. Gamze Atik

    Aralık 25, 2014 at 4:15 pm

    Tamam, çok kaliteli bir dizi çekiyorlar ama her tutan dizi gibi farklı yollar ile de gelir sağlama çabalarını doğru bulmadım.