Etkinlik Kuralları

LoL-3

Etkinlik Kuralları ;

1. ) Etkinliğe katılmış tüm takımların ödülleri kazanabilmeleri için belirlenen dereceli maç maratonunu bitirmeleri gerekmektedir, bununla birlikte sportmence olmayan davranışlar sergileyip dereceli oyunlarda yapılan her türlü saygısızca davranış durumunun kanıtlanması durumunda, bu durum takımın etkinlikten elenmesine sebep olacaktır.

2.) Takımların oynayacakları maçları League Of Legends‘da oyun içinde yer alan otomatik oyun bulma sistemi ile atacaktır, özel oyunların kurulması ile atılan maçlar galibiyet olarak sayılmayacak bu işlemi gerçekleştiren takımlardan etkinlikten men edilecektir.

3. ) Etkinliğe katılan takımlar arasında 1 takım en fazla 3 kez aynı takımla eşleşebilir, keza 3 kere eşleşme olması durumunda bile görevliler ve gerekli yerler vasıtasıyla bu takımlar arasında bir ilişki olup olmadığı, özel oyun kurulup kurulmadığı bilgilerine ulaşılacaktır. Eğer 4. eşleşme durumu oyun sistemi tarafından otomatikmen gerçekleşirse 4. maç sayılmayacak ve takım +1 maç daha atmak durumunda kalacaktır.

4. ) Etkinlik gününden önce tüm takımlar görevliler tarafından gözlemlenecektir, bu doğrultuda etkinlik gününden önce yeni oluşturulan takım ile maç atılmaması gerekmektedir, takımlar maç atmaya 8 Kasım itibariyle başlayabilirler.

5. ) 8 maçtan oluşan dereceli maç maratonu sonunda, galibiyet sayılarında eşitlik olması durumunda tüm takımların KDA oranlarına bakılıp ödül sahibi takımlar belirlenecektir.

6. ) Ödül almaya hak kazanacak yedek oyuncuların en az 1 maç oynamaları gerekmektedir, aksi halde kazanılan ödülden hak talep edemezler.

7. ) 1 Sihirdar etkinliğe katıldığı takımdan başka bir takımda yer alıp, etkinlik içinde faaliyet gösteremez. Oyuncular arasında bir bağlantı bulunması durumunda tüm takım etkinlikten men edilir.

8.) Bütün kurallar, GameOis çalışanları tarafından, oyuncuların ve organizasyonun en uygun şekilde yürümesini sağlamak üzere uygun görüldüğü şekilde değiştirilebilir.