GameOis Özel Dereceli Maç Maratonu Etkinliği

GameOis Tarafından Organize Edilen Büyük RP Ödüllü Dereceli Maç Maratonu Etkinliği

Herkese merhaba, yakın bir zamanda yayına giren internet sitemiz, paylaşımları ile oyunculara her zaman destek olmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda paylaşımlarımız tüm hızıyla devam etmekte,  son olarak almış olduğumuz karar ve destekler ile bir etkinlik düzenlemeye karar verdik.

Etkinlik Genel Bilgilendirme ;

Etkinlik hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, sıfırdan oluşturulan dereceli takımlar, başvuru ve kontrollerden sonra 31 Mayıs 2014 tarihinde 1 gün sürecek dereceli oyunlarda yer alacak ve bu oyunlar League Of Legends sisteminden bulacağınız otomatik karşılamalar olacaktır, 8 maç atması gereken bu takımlar arasında en çok galibiyete sahip olan takımlar ödüllerin sahibi olacak.

Ödüller ;

1. Takıma :  3.000 RP + Şanlı Ryze kostümü (Oyuncu başına.)
2. Takıma : 2.500 RP (Oyuncu başına.)
3. Takıma : 2.000 RP (Oyuncu başına.) 

Ödüllerin dağıtımı ;

Ödüllerin dağıtımı etkinlik gününü takiben 7 gün içerisinde gerçekleşecektir, ödüller direk olarak hesaplara yüklenecektir.

Etkinliğe Kimler Katılabilir ?

Etkinlikte yer alacak takımlar herhangi bir elemeden geçmeyecek yada herhangi bir lig sıralaması baz alınmayacak, amacımız her ligden ve  her seviyeden takımların katılabileceği bir etkinlik düzenlemek. Takımlar katılım şartlarını yerine getirmeleri durumunda başvuruda bulunabilirler. Etkinlikte yer almak isteyen takımlar için 5 kişilik takımlar halinde başvuru yapmaları yeterlidir ayrıca bunun yanında 2 yedek oyuncuda bulundurabilirler. Ödüllerin bireysel dağıtımında yedek oyunculara da ödül verilecektir.

Katılım Şartları Nelerdir ?

1. ) Dereceli Maç Maratonuna katılacak tüm takımlar, yeni oluşturdukları takımlar ile bu etkinliğe katılabilirler, önemli olan nokta sıfırdan oluşturulacak bir takımın bu etkinlikte yer alabilecek olmasıdır.

2. ) Etkinliğe son başvuru tarihi 30 Mayıs 2014 saat 15.30’dur.

Etkinlik kurallarını okumak için tıklayınız.

Paylaşılacak bağlantı  ;

GameOis Tarafından düzenlenen dereceli maç maratonu etkinliğinin kayıtları başladı, büyük ödül 55.000 RP biz yerimizi aldık, etkinlik hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.GameOis.com/gameois-ozel-dereceli-mac-maratonu-etkinligi/

Başvuru formunun gönderileceği mail adresleri ;

Kayit@GameOis.com  /  GameOis@Yandex.com

Özel Not ;

GameOis tarafından düzenlenen etkinliklerin amacı tamamen gelişen eSpor dünyamıza olumlu yönde birşeyler katmaktır. Gelişen bu büyük spor alanında siz değerli oyuncuları bir araya getirmek ve böylesine güzel etkinlikler ile ufakta olsa takımlara ve şahıslara tecrübe kazandırılması bizim için yeterlidir. Takım oyunu fikrini benimseyen dostluk ve sportmence oyunların gerçekleştiği nice eSpor organizasyonlarına.

Etkinlik başvuru formu ;

Takım İsmi :

1. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

2. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

3. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

4. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

5. Sihirdar İsmi :                      Kullanıcı Adı :

Takım Kaptanı İletişim Bilgileri ;

Mail Adresi :

Skype yada Facebook adresi :

Etkinliği katılan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum.

GameOis Ceo & Founder

Ümit GÜNEŞ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)