GameX Fuarına Gnctrkcll İle Ücretsiz Girebilirsiniz!

Küresel oyun sektörünün 4-7 Aralık tarihleri arasında bir araya geleceği Gamex Fuarına ücretsiz girmek mümkün. Gençleri bir araya getirecek olan fuara gnctrkcll mobil uygulamasını indirerek ücretsiz giriş hakkı kazanabilirsiniz. İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek olan fuarda Turkcell stanttında olacak olan turnuvada süpriz hediyeler sahiplerini bulacak.

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nin dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olan Dark Passage takımını 6-7 Aralık günleri arasında saat 14:00’te Turkcell standında görebilirsiniz. Hayranlarının sorularının cevaplanacağı ve imza dağıtacağı etkinliğe sizde katılabilirsiniz.

Fuara katılan Gnctrkcll’liler ücretsiz girişin yanında birde süpriz hediyeler kazanabilecek. Ayrıca fuar içerisinde verilen görevleri en hızlı tamamlayan oyunculara Sony Xperia, HTC ve akıllı bileklik T-Fit verilecek. Turkcell bireysel pazarlama gençlik segment direktörü Bahar Uçanlar ve Turkcell Superonline pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Meltem Şahin’in yapıcağı fuar açılışına 4 Aralık tarihinde katılabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

4 Comments

 1. BilgiEhli

  Aralık 17, 2014 at 8:54 pm

  Turkcell ve Gamex iki ünlü firma. Teknoloji dostu Turkcell ve oyun dünyasının öncüsü Gamex. Mutlaka gideceğim.

 2. Nalan GARİBAN

  Aralık 22, 2014 at 3:21 pm

  Genç Turkcell’lilerin gücü adına! 😀 lol için katılmıştım bi lol oyuncusu olarak oldukça hareketli bir fuar organizasyonuydu.

 3. Deniz Semir

  Aralık 25, 2014 at 10:20 am

  GameX fuarına çok gitmek istiyorum ancak işin en kötü yanıda GNCTRKCLL üyesi değilim. Daha doğrusu Turkcell sahibi değilim, ne kadar üzüldüm şimdi anlatamam

 4. Tülin Elmacı

  Aralık 26, 2014 at 4:31 pm

  Ben katılma şansı buldum mükemmel bir etkinlik oldu. GNCTRKCLL üyesi olmanın ayrıcalığını GAMEX fuarında da yaşadım diyebilirim