Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Unlusoy Gebze evden eve nakliyat olarak değerli müşterilerimizin nakliyat ve eşya depolama gibi birçok ihtiyaçlarınızı profesyonel ve uzman çözümler sunarak dışarıdan bakıldığında zahmetli ,sıkıcı ve zor görünen işleri müşterilerimize en az zaman kaybı ile tamamlamaya çalışmaktadır. Nakliye için getirdiğimiz elemanlar alanında uzman ve sigortalı personellerimiz tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Alanında uzman ekibimiz müşterilerimizin her türlü hizmetlerini karşılayabilecek potansiyele sahip son model kapalı çelik kasa araçlarımızla yılların getirdiği tecrübe ve güvenini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Gebze evden eve nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerimize bu hizmeti vermeden önce eşyanın taşınması için gerekli olan araç ve ekipmanların tespiti için müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hakkında siz müşteri temsilcimizle konuşurken sizden ekspertiz hizmeti için gün alır ve sizin müsait olduğunuz bir vakit evinize gelerek evinizdeki eşyaların araçta kaplayacağı alan, gerekli olan ekipman ve ambalaj malzemesi sayısı, eşyanın taşınması için  kaç elemanın gerekli olduğunu belirleyerek size kesin bir fiyat sunar eğer anlaşmaya varılırsa gerekli sözleşmeler imzalanır ve taşıma günü beklenir. Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi için eşyalarınız havalı naylonlarla paketlenip streçlenir ve dikkatli bir şekilde araca yüklenir monte ve de monte gerektiren eşyalarınız için marangozumuz eşyalarınızı söker ve yeni evinizde aynı şekilde kurar. Yeni evinizde eşyalarınız sizin istediğiniz yere yerleştirilir.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın gerçekleştiği aracı araç-takip sistemiyle sürekli takip edip eşyalarınızın zarar görmemesi için hız sınırlayıcı sistemiyle eşyalarınızı yavaşça güven içinde size ulaştırıyoruz. Sadece Gebze evden eve nakliyat hizmeti vermekle kalmıyoruz ayrıca, ofis taşıma, depolama gibi birçok hizmet veriyoruz eğer sizde Unlusoy nakliyat ile taşınmak istiyorsanız müşteri temsilcimizle ( 0262 653 34 36 ) iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)