Google Hangouts Yepyeni Haliyle Daha Kullanışlı

Google, geçtiğimiz günlerde Hangouts iOS uygulaması için büyük bir güncelleme ortaya koydu. Yeni gelen bu güncelleme ile birlikte ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında iyice kızışan ortamın dışında kalmadığını gösterdi. Tamamen iOS 7 uyumlu olan Hangouts iOS uygulaması, birçok rakibinin de gerisinde olmadığını gösterecek yeniliklere imza atıyor.

Google Hangouts’un yeni iOS sürümüyle birlikte hayata geçirdiği yenilikler arasında kullanıcılar arası 10 saniyelik videolar gönderebilme özelliği de mevcut. Bu videolar tıpkı Vine’da yer alan videolar gibi sürekli oynatıyor otomatik olarak videoları. Yeni sürümle birlikte gelen bir diğer özellik ise sohbet içerisinde arkadaşınız ile nerede olduğunuzu paylaşabiliyor ve bu sayede nerede olduğunuzu arkadaşınızın çok kolay şekilde bulmasını sağlıyorsunuz. Geniş ekranlı iPad’iniz sayesinde Hangouts’a gelen bu özelliklerden çok daha fazla yararlanarak sesli ve görüntülü konuşmalarını çok daha rahat hale getirebilirsiniz.

Bu güncelleme, çok uçuk bir miktara Facebook tarafından WhatsApp’ın  daha da güçleniyor olması ve diğer mesajlaşma uygulamalarının günden güne artan kullanıcı sayısı ile birlikte Google Hangouts’un gelişimi için zorunlu olmuştu. Bu güncellemenin en kısa sürede Andorid için de gelmesini beklediğimizi bildirmek isteriz.

 

Yeni güncellemeyi nasıl buldunuz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)