Gran Turismo 6 İçin Yeni Araç

Polyphony Digital tarafından geliştirilen Gran Turismo 6 için Lexus‘un yeni konsept aracının geleceğinin duyurusu yapıldı. Playstation 3 kullanıcılarının severek oynadıkları yarış oyunlarından biri olan Gran Turismo 6 için yeni bir araç daha geliyor.

Oyuncular Gran Turismo 7‘nin duyurulmasını beklerken Polyphony Digital‘in desteğini çektiğini sandığımız Gran Turismo 6 için yeni bir araç duyuruldu. Yeni yapılan aracın duyurusuna bakacak olursak Polyphony Digital, Gran Turismo 6‘daki çalışmalarını haylağa sürdürüyor. Gran Turismo 6 için haylağa destek veren Polyphony Digital, Lexus‘un konsept modeli LF-LC GT‘nin yakında yeni bir güncelleme ile oyuna dahil edeceğini açıkladı.

Yapılan duyurunun ardından Lexus‘un konsept modeli LF-LC GT‘nin dikkat çekici görselleri yayımlandı. Yayımlanan yeni görsellerde LF-LC GT’nin en dikkat çekici yeri ise 3 boyutlu arka farları ve havalandırma kanallı arka tamponu oldu. Lexus’un konsept modeli LF-LC GT için yayımlanan dikkat çekici görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

gran-turismo-6-1

gran-turismo-6-2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)