Grand Theft Auto V, Steam’de Ön Siparişe Açıldı

Ünlü Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu Grand Theft Auto V, PC için ön siparişe açıldı. Sevilen açık dünya serisinin yeni oyunu Grand Theft Auto V‘in fiyatı oyuncuları üzebilir.

Grand Theft Auto serisinin merakla beklenen oyunu Grand Theft Auto V, Steam’de ön siparişe açıldı. Ön siparişe açılmasıyla beraber serinin hayranları üzücü haberle karşılaştı. Oyunun ertelenmesiyle hayal kırıklığına uğrayan oyuncular şimdi de oyunun fiyatının belli olmasıyla hayal kırıklığına uğradılar.

Steam’de 199 TL‘lik fiyatıyla ön siparişe açılan Grand Theft Auto V, PC platformu için 24 Mart‘ta çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun fiyatını dolar kuruna çevirirsek yaklaşık 85 dolar çıvarında bir miktar karşımıza çıkıyor. Buda Türkiye’deki oyuncuların diğer ülkelerdeki oyunculara kıyasla oyuna daha fazla bir miktarla sahip olmalarını sağlıyor.

Grand Theft2

Oyunun fiyatı oyunculara hayal kırıklığına uğratmış olsa da oyunu almak isteyen oyuncular Grand Theft Auto V‘in orjinal sürümüne başka sitelerden daha ucuza sahip olabilirler.

Oyunu Steam üzerinden 1 Şubat tarihine kadar ön sipariş ile satın alan kullanıcılar oyun içi 1.000.000 dolara sahip olabilecekler. Bu oyun içi paralarınızın yarısını online modda yarısını ise hikaye modun da kullanabileceksiniz. Ayrıca Steam üzerinden ön sipariş veren oyuncular ek olarak GTA: San Andreas’ın dijital versiyonuna ve oyun içi 300.000 dolara sahip olabilecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen ve oyunu Steam üzerinden edinmek isteyen oyuncular Grand Theft Auto V‘i 1 Şubat’tan önce ön sipariş ile almalarını unutmamalı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

1 Comment

  1. mustafa

    Ocak 19, 2015 at 4:42 pm

    iyi oyun güzel oyun ama epeyi pahalı