Grim Fandango Remastered’ın Çıkış Videosu Yayımlandı

PC, Playstation 4 ve PS Vita platformları için geliştirilen Grim Fandango Remastered‘ın çıkış videosu ve ilk inceleme puanları yayımlandı. Geçtiğimiz gün çıkışını gerçekleştiren Grim Fandango Remastered‘ın çıkış videosu ve inceleme puanları yayımlandı.

Double Fine tarafından tekrar geliştirilen ve dün PC, Playstation 4 ve PS Vita platformları için çıkış yapan Grim Fandango Remastered yeni haliyle tekrar oyuncuların karşısına çıktı. İlginç konusuyla ve yenilenmiş 3D grafikleriyle dikkat çeken macera oyunu Grim Fandango Remastered inceleme puanlarında oldukça iyi bir puan almış. İyi yorumların ardından oyuncuların oyun hakkındaki en çok şikayet ettikleri konulardan birisi Grim Fandango Remastered’ın 16:9 desteğinin olmaması. Oyunu satın almak istiyorsanız Steam üzerinden 24 TL‘ye sahip olabilirsiniz

Double Fine tarafından baştan aşağıya tekrar geliştirilen ve sadece 16:9 desteğinin olmamasından dolayı kötü eliştiriler alan Grim Fandango Remastered‘ın çıkış videosuna ve inceleme puanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

GamesRadar 3.5/5
IGN 9.3/10
IncGamers 9/10
Destructoid 9.5/10
GameInformer 7/10
Eurogamer 8/10
Digital Spy 4/5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)