Grinin Elli Tonu Film yorumları, müzikleri

Grinin Elli Tonu film konusu, Grinin 50 tonu konusu, yaş sınırı.

Yazarlığını E L James ‘in yaptığı, dünya çağında büyük bir okuyucu kitlesine sahip olan Grinin elli tonu(Fifty Shades of Grey) kitabının filmi 13 Şubat tarihinde vizyona girecek. Roman konusu itibariyle yetişkinlere hitap etmekte, uç noktalarda yaşanan bir ilişkiyi ele alıyor. Kitabı okumuş birisi olarak Dakota Johnson’ın ilk başta rolü Anastasia için biraz sönük kalacağını düşünsemde fragmanları izledikten sorna fikrimi değiştirdiğimi söyleyebilirim.

Film senaryosu ve çıplaklığı ile fazlasıyla yankı buldu ve bulmaya da devam edecek gibi, keza ülkemizde de fazlasıya eleştiri alacaktır. Bununla birlikte yüksek ihtimalle filmdeki yaş sınırı en az +13 olacak. Sırf kitap içindeki duygu ve düşüncelerin ne kadarı ne seviyede beyaz perdeye aktarılmış diye merak edip gideceğimiz bir film olacak. Kısaca konusuna değinmek gerekirse.

Grinin Elli Tonu konusu

Edebiyat öğrencisi güzel kızımız  Anastasia Steele’ın bir röportaj gerçekleştirmesi gerekir, röportaj yapacağı kişi ise ünlü çekici bir iş adamıdır. Röportaj sırasında iş adamı Christian Grey’ın çekiciliğine fazlasıyla kapılan Anastasia için yeni bir macera başlamak üzeredir. İlerleyen günlerde fazlasıyla yakınlaşan çift içerisinde Anastasia’ı çok farklı fantazi ve istekler beklemektedir. Gizli sırları ile merak konusu olan Christian, Anastasia için bir kapalı kutudur ve kutu ilerleyen günlerde açılacaktır.Dram ve Romantik türde izlenesi bir filmin olacak, film vizyona girmesiyle birlikte konumuz güncellenecektir.

Grinin 50 tonu fragmanı izle.

Grinin elli tonu film müzikleri

1. Sia – Salted Wound (From The” Fifty Shades Of Grey”)

2. Earned It (Fifty Shades Of Grey)

3. Beyonce – Haunted | Soundtrack Fifty Shades of Grey

Film oyuncuları : Jamie Dornan,  Dakota Johnson,  Jennifer Ehle,  Rita Ora,  Marcia Gay Harden

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)