GTA 5 için Hulk Modu sizlerle

Bilgisayar platformuna çıkışı ile birlikte tüm oyun listelerini alt üst eden efsane oyun seri GTA’nın son oyunu GTA 5 için yeni oyun modlarının ardı arkası kesilmiyor. Son olarak GTA 5 ironmod’u oyun takipçileri ile buluşmuştu. Şimdi ise JulioNIB isimli geliştirici GTA 5 Hulk oyun modunu takipçileri ile buluşturdu. GTA 5 için özellikle Marvel karakterleri tercih ediliyor ve büyük bir beklenti ile bekleniyor. Bu oyun modu ise hem Hulk grafikleri olsun, hemde zıplama ve vuruş efektleri olsun gayet başarılı bir çalışma olmuş.

Sıradaki oyun modu için geliştiriciler yaptıkları açıklamalarda Thor modu için ufak sinyaller versede tam olarak ne zaman bitmiş hali yayınlanır, oyuncular ile buluşur belli değil. Lafı fazla uzatmadan sizleri GTA 5 Hulk oyun modunun oynanış videosu ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

GTA 5 oyunu oynarken oyun içerisinde kullanabilecek PC, PS4 yada Xbox gibi platformlar için şifreye ihtiyacınız varsa, GTA 5 hileleri konumuzu ziyaret ederek tüm şifrelere ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)