GTA 5 Kartopu Savaşı Oynanış Videosu

GTA-V-yılbası2

Rockstar Games‘in popüler açık dünya serisinin yeni oyunu Grand Theft Auto 5‘in yılbaşı güncellemesiyle gelen kartopu savaşı modundan yeni bir oynanış videosu geldi.

Rockstar Games’in yılbaşı için hazırladığı Festive Surprise güncellemesi bildiğiniz üzere oyuna yılbaşı temalı elbiseler, maskeler, paraşütler gibi şeylerin yanında birde GTA 5 Online için kartopu savaşı modunu da oyuna dahil etti. Güncelleme kartopu savaşının yanında birde GTA 5 Online’da oyuncuların banka soyarken kullanabileceği yılbaşı temalı maskeleride oyuna dahil etti. Gta San andreas konumuza göz atmayı unutmayın.

gta5yılbası

Oyunun kartopu modundaki kartopları videoda gördüğünüz gibi silah gibi etkili olmasada gerçek hayattaki kartoplarından daha etkili. PC için çıkışına hazırlanan Grand Theft Auto 5 yaklaşık 1 ay sonra yani 27 Ocak 2015 tarihinde oyunculara sunulacak. Bir de unatmadan söyleyelim oyunun PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One kullanıcılarını yılbaşı günü süpriz hediyeler oyunda onları bekleyecek.

Rockstar Games’in özel olarak hazırladığı yılbaşı temalı ekipmanların bulunduğu Festive Surprise güncellemesinin kartopu modunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

GTA Serisi içinde yer alan GTA San Andreas hileleri ve şifreleri için konumuzu ziyaret edebilir, oyun içerisinde yer alan tüm şifreleri ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. Ömer

    Aralık 26, 2014 at 5:00 pm

    Her zamanki gibi GTA farkı 🙂 Oyun dünyasına her zaman yeni açılımlar katmayı başarmış çığırlar açan bir oyun. Bir de PC ortamına daha çabuk sürüm çıkarsalar çok güzel olacak 🙂