GTA 5 Yılbaşı Güncellemesi Yayınlandı

Festive Surprise gameplay, oynanış videosu, tanıtımı

Rockstar Games‘in popüler açık dünya serisinin yeni oyunu Grand Theft Auto 5 için yılbaşı güncellemesi yayınlandı. Güncelleme oyuna eklediği içeriklerin yanında bir takım hataları da düzeltmekte.

Neredeyse tüm çıktığı platformlarda satış rekoru kıran Grand Theft Auto 5 için Xbox One ve PlayStation 4 sürümüne yılbaşı güncellemesi yayınlandı. Rockstar Games hız kesmeden popüler oyununa yeni güncellemeler katıyor. Rockstar Games yılbaşı güncellemesi oyuna kattığı yeni içerikler ile oyunu daha bi gerçekçi hale getirdi.

Yayınlanan güncellemede oldukça gerçekçi olan içeriklerden en dikkat çekenlerinden biride rüzgarın gücüne göre ağaç yapraklarının sallanması. Rockstar Games’in Grand Theft Auto 5‘e kattığı güncellemelerin tümü neredeyse tam not almaya devam ediyor. Gta San andreas konumuza göz atmayı unutmayın.

Gta5yilbasi2

Güncelleme oyuna Vapid Slamvan, Bravado Rat-Truck, Dinka Jester ve Dewbauchee Massacro isimli arabaların yanında Homing launcher ve Proximity Mine isimli silahlarıda oyuna ekledi. Yayınlanan yılbaşı güncellemesinde 100’e yakın yılbaşı temalı kıyafetler, maskeler, kartopu savaşı ve yılbaşı ağacı gibi yeni şeylerde bulunuyor.

1,23 GB boyutundaki Festive Surprise adlı güncellemede yeni dövmeler ve yeni paraşütlerde yer almakta. Ayrıca GTA 5 Online’da karakterlerin banka soyarkan kullanabileceği yılbaşı kıyafetleri ve Gingеrbrеаd Mаn maskerleri yer almakta. Rockstar Games oyunculara kartoplarının canlarını oldukca çok yakacağının uyarısını yaptı ve yılbaşı günü oyuncuları süpriz hediyelerin beklediğini söyledi. Oyunun rüzgar şiddetine göre sallanan yapraklarını aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Festive Surprise videosu.

GTA Serisi içinde yer alan GTA San Andreas hileleri ve şifreleri için konumuzu ziyaret edebilir, oyun içerisinde yer alan tüm şifreleri ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

9 Comments

 1. Asım Musaoğlu

  Aralık 21, 2014 at 9:38 am

  Bu Gta 5 oyununa yiğenim bayılıyor, valla oldum olası bu tarz oyunları oynamadım, her zaman tercihim strateji olmuştur.

 2. melih tunç

  Aralık 21, 2014 at 11:56 am

  Abi manyak birşey ya odakar gerçekçi olmuşki sırf buoyun için ps4 alacağım.

 3. melih tunç

  Aralık 21, 2014 at 11:56 am

  abi manyak birşey ya, sırf bu oyun için ps4 alacağım.

 4. Mustafa Başman

  Aralık 21, 2014 at 4:30 pm

  Bizim elemanlar(çocuklar) PlayStation 4 sürümün için olanını almak için para biriktirmeye başladılar. Ama bunların fiyatlarını biraz düşük tutsalar çopk güzel olacak. Bu arada Bilgisayar sürümü çıktı mı haberiniz var mı?

 5. cemşir yiğit

  Aralık 22, 2014 at 12:35 am

  Gta serisini ilk çıktığı günlerden beri oynarım. Gta 5 için gelecek olan bu güncellemede gerçekten süper özellikler ve geliştirmeler içeriyor. Bilgi için teşekkürler.

 6. Ömer D.

  Aralık 22, 2014 at 9:50 am

  Sırf şu GTA ‘yı çıktığında oynamak için bir playstation alsam mı diye düşünmüyor değilim. Canavar gibi bilgisayar aldık Rockstar Games bizi yıllarca bekletiyor 😀

 7. Birsen Atalay

  Aralık 22, 2014 at 1:14 pm

  Oyun aldı başını gidiyor. Sistemim yetmediğinden oynayamıyorum 🙁

 8. Metin Sezgin

  Aralık 23, 2014 at 5:04 pm

  GTA 5 yeni yılda da mükemmel seçenekler sunacak. Yeni güncellemesi ile birlikte de farklı özellikler sunacak gibi. Merakla bekliyorum

 9. ali SAMSUN

  Ocak 4, 2015 at 10:53 pm

  oyunu kuramadım ki hep hata veriyor sanırım kurulum dosyam hatalı