GTA Online’ın Soygun Görevleri

Gta 5 soygun görevleri nasıl yapılır ? GTA V soygun görevleri gameplay, GTA V Heist DLC’si

Xbox 360 ve Playstation 3’e çıkışını gerçekleştirdiğinden bugüne beklenen GTA V Online‘ın soygun görevlerine ait tanıtım videosu yapımcı Rockstar Games tarafından yayınlandı.

Maksimum dört kişiye kadar Co-op desteği ile GTA 5 oyuncularının karşısına çıkacak olan soygun görevlerinde, yeni silahlar, yeni araçlar, yeni kostüm ve kıyafetler oyuna dahil edilecek. Bununla birlikte yeni GTA V oynanış dinamikleri de GTA Online’ın Heist DLC’sinde yer alacak. GTA 5 Online DLC’si, 2015 yılının başlarında PC’de dahil olmak üzere tüm platformları için çıkışını gerçekleştirecek. GTA Online soygun modu, oyunda 12 Level’ı geçen toplam dört oyuncu ile birlikte oynanabilecek. Oyunda soygunları Lester ayarlayacak. GTA Online görevleri 5 diziden oluşacak ve 20 soygun görevi içerecek.

Heist adıyla çıkış yapacak olan DLC’nin ücretli olup olmayacağı da henüz bilinmiyor. Rockstar Games bu konuyla ilgili hiçbir açıklamada bulunmadı. Fakat ilerleyen günlerde kesinlik kazanacaktır. GTA Online soygun görevleri için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

GTA 5 Hileleri için konumuza göz atmayı unutmayın, konu içerisinde PS, xbox ve diğer oyun konsolları için şifrelere ulaşabileceğiniz gibi PC sürümünün çıkması ile birlikte GTA 5 pc şifrelerine de ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. mert

    Aralık 17, 2014 at 9:50 pm

    1 yıldır bekliyoruz bare bedava olsun rockstargames