GTA V Heist DLC Tanıtımı

GTA V DLC paketi, GTA 5 Heist DLC tanıtımı, Heist dlc özellikleri

GTA V için yeni DLC geleceğine dair söylentiler dolaşırken, The Tech Game yaptığı duyuru ile bu söylentileri teyit etti ve oyunun takipçilerine sevindirici haberi verdi. Heist DLC‘si hakkında detayları sunan firma uzun süre gündem de kalacak gibi. Aldığımız bilgilere göre GTA V Heist DLC çıkış tarihi 2015 başı olarak gözükmekte. DLC paketi içinde bir çok farklı soygun görevine ek olarak farklı araçlarda olacak. İşte Heist DLC si ve detayları.

Heist’lerin planlamaları son seviyedeki apartman dairelerinde yapılabilecek.
– Social Club’a ‘Heist’ kategorisi eklenecek  ve oyuncuların soygun kayıtları burada tutulacak, hatta sıralama tahtası bile bulunacak.
– 34 kaplama mofidikasyonu 4 faklı bölgeye uygulanacak. Bunun sebebi yeni gelecek görevlerin çevreyi tamamen değiştirebilecek olması.
– Bu 4 özel bölgede 6 büyük soygun görevi bulunacak.
– 5 polis ve dolandırıcılık görevi yine bu bölgeye eklenecek.
– Anti-hile metotları geliştirilecek ve hile kullanan oyuncular kolayca tespit edilebilecek.
– 3 yeni araç oyuna eklenecek.
– Yeni bir apartman oyuna eklenecek ve içi NPC dolu olacak.
– 5 saç modeli ve 2 yeni kontak lens oyuna eklenecek.
– Telefonunuza ‘Jeff’ isminde yeni bir kişi eklenecek. Jeff size soygun sırasında ölmüş bir takım arkadaşınızı canlandırma şansı verecek.

GTA 5 Hileleri için konumuza göz atmayı unutmayın, konu içerisinde PS, xbox ve diğer oyun konsolları için şifrelere ulaşabileceğiniz gibi PC sürümünün çıkması ile birlikte GTA 5 pc şifrelerine de ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)