GTA V’in sistem gereksinimleri açıklanıyor

GTA V için bugüne kadar haberi yapılan sistem gereksinimleri, Rockstar Games tarafından resmi olarak açıklanmasa da tahmini olarak gerçeğe yakın cinstendi.

Bir yıl önce PS3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştiren aksiyon oyunu GTA V, bilmiş olduğunuz gibi geçtiğimiz aylarda da PS4 ve Xbox One için çıkış yaptı. PC oyuncularının da sabırsızlıkla beklediği oyun, eğer bir aksilik yaşanmazsa Ocak 2015 ayında piyasaya sürülecek. PC kullanıcıları GTA V’i her ne kadar sabırsızlıkla beklese de, büyük bir merak uyandıran konulardan biri de GTA v PC sistem gereksinimleri.. Rockstar Games’ten GTA 5 sistem gereksinimleri konusunda bir açıklama geldi. Rockstar Newswire’da yayınlanan soru-cevap yazısında, bir soruya verilen cevap oyunun sistem gereksinimleriyle ilgili. GTA V resmi sistem gereksinimlerini yakın bir zamanda yayınlamayı planladıklarının ifade edildiiği açıklamada, bu tarih gelecek hafta olarak işaret ediliyor.

Bu da demek oluyor ki PC kullanıcılarının GTA 5 sistem gereksinimleri konusunda akıllarında kalan soru işaretleri, gelecek hafta ile birlikte son bulacak.

GTA Serisi içinde yer alan GTA San Andreas hileleri ve şifreleri için konumuzu ziyaret edebilir, oyun içerisinde yer alan tüm şifreleri ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

1 Comment

  1. Derya Sezgin

    Aralık 21, 2014 at 8:26 am

    HTS V, o kadar kaliteli bir oyun olacak ki bilgisayar üzerinde çok deli sistem gereksinimleri isteyecek. Yakında filmi bile yapılır bu oyunun