Güvenilir Bilişim Firması ile Oyun Sunucusu Kiralama

Güvenilir Bilişim Firması ile Oyun Sunucusu Kiralama – Türk Firması

Oyun severlerin ve profesyonel olarak güvenilir ve kaliteli hizmet veren Server Kiralama ile en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Oyun server kiralama ülkemizde de artık yerli olarak hizmet vermektedir. Oyun Server Kiralama ile artık profesyonel, uzaman ekip ve alt kadrosu ile en çok oynanan oyunları ve istediğiniz oyunları teknik destek ve kaliteli servisler ile sağlanmaktadır. Sizlerde kendi sunucunuzu açmak ve oyun sunucusu hizmeti vermek istiyorsanız hemen firmanın sitesini ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz. Steam üzerindeki bir çok oyunun sunucusu için serverkurma firması hizmet vermektedir. Sizlerde hemen oyun sunucusu kiralama sayfasını ziyaret edebilir ve hemen istediğiniz oyun serverına sahip olabilirsiniz.
Neden ServerKurma.COM Firmasını Tercih Etmeliyim ?
İşte bütün cevapları burada; server çoklu oyuncu oyunlar ile sanal ağlar üzerinde farklı kesim ülke ve şehirlerde ki kişilerle online olarak oyun oynayabileceğiniz sanal ağ kuruluşlarıdır. Bu kuruluşlar yani sunucular olmadan çoklu oyuncu oyunlar oynamak mümkün değildir. En iyi sunucu hizmet örneğiniz dedicated server kiralama hizmetinden sizde faydalanabilirsiniz. Önceden oyun sever vatandaşlarımız oyunları oynayabilmek için Batılı server sitelerini tercih ediyorlardı. Bu tercihleri sırasında ise birçok problem ile karşılaşılmasına, teknik destek ve ödeme konularında pürüzler yaşamalarına neden oluyordu.

Ülkemizde oyun severlerin bu durumdan sürekli olarak şikayetçi olmaları %100 yerli biri server ağına ulaştıklarına bütün problemlerin üstesinden geleceği düşüncesi ile ortaya çıkmıştır. Daha güvenilir daha kaliteli ve daha ucuz hizmet alabilmenin hem de ülkeye katkı sağlamak amacıyla vatandaşların oyuncular ile iletişim problemlerini de ortadan kaldırmak amaçlı yürütülmesi adına Counter Strike Global Offense CS GO sunucu kiralama ve MineCraft Server kiralamanın yanı sıra en çok satılan Hurtworld, Teamspeak, Unterned, Rust vs. ve çok yakında ise gary’s mod bir yeni oyun ile de oyun paneli açılıp ,bunun tarzında ki bir çok oyunları Server Kiralayarak artık oyun oynamak mümkün.

Kaliteli Hizmet ve Teknik Altyapı

Bilişim firması olarak çalışmalarını sürdüren serverkurma alt yapısına çok önem vermektedir. Türkiyenin en iyi datacenterları ile çalışmalar içerisinde olan ve müşterilerine en iyi hizmet sunamak için her zaman en iyi teknolojiyi kullanan bir firmadır. Sizlerde müşterileri olarak en iyi hizmeti alacağınızı garanti ederiz. Genç ve dinamik ekibi sayesinde karşılaşacağınız her zorlukta sizlere yardımcı olacaklardır. Alanında uzman ekibi ayrıca sizlere yeri geldiğinde sesli olarak teknik destek hizmeti de sunmaktadır. 7/24 mail ile kendilerine ulaşabilir ve sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)