HellRaisers ESWC yolunda

HellRaisers

Ukrayna’nın etkili takımlarından biri olan HellRaisers, ESWC Rusya & Ukrayna elemelerinin finalinde ASUS Cyberzone takımını 3-2 mağlup ederek ESWC finallerine gitme hakkını kazandı.

ASUS Cyberzone takımı daha önce turnuvanın kazananlar finalinde HellRaisers ile karşı karşıya gelmiş fakat 2-0 mağlup olarak kaybedenler grubuna düşmüştü. HellRaisers takımı ise bu galibiyetle beraber namağlup bir şekilde büyük finalde rakibini beklemeye başladı. ASUS Cyberzone takımı kaybedenler tarafında rakiplerini birer birer yendi ve büyük finale çıkmayı başardı.

HellRaisers, kazananlar tarafından geldiği için best of five yapılacak final maçına 1-0 önde başladı. Fakat HellRaisers finale çok kötü başladı ve önce cache haritasını 16-11, ardından nuke haritasını 16-13 skorlarla kaybederek 2-1 geriye düşmüş oldu. ASUS Cyberzone takımının şampiyon olması için yalnızca bir harita daha kazanması lazımdı fakat bir türlü bunu başaramadılar. overpass haritasında mükemmel bir performans gösteren HellRaisers, 16-7 skorla rakibini mağlup edince ESWC finaline gidecek takımın kaderi son haritaya kaldı.

Son harita olan mirage haritası son zamanların en çekişmeli maçına tanık oldu. 2 kere uzatmaya giden maçta yüzü gülen taraf 22-20 skorla HellRaisers takımı oldu. Böylelikle HellRaisers, ESWC finallerine gitme hakkını kazanmış oldu.

HellRaisers:

HellRaisers

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)