hi im Gosu Profesyonel Arenada

TwitchTV üzerinden yaptığı yayınlarda ortaya koyduğu etkileyici performanslar ile adından sıkça söz ettiren hi im Gosu, profesyonel eSports hayatına başlıyor. LoLGamepedia’da yer alan bilgilere göre daha öncelerde New World Eclipse ve ZebopSquad isimli takımlarda oynadığı görülen ama bu takımlarda hangi tarihlerde oynadığı belirtilmeyen hi im Gosu, profesyonel eSpor hayatına Kuzey Amerika’nın önde gelen takımlarından CLG ile resmen başlayacak gibi görünüyor.

Kuzey Amerika takımlarını kapsayan LCS’ten Dünya Şampiyonası’na gitmek için kollarını sıvayan ve bu yolda bu gece ilk olarak Curse engelini aşması gereken CLG, resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bir yazı ile hi im Gosu’nun yedek oyuncu rolünde CLG’ye dahil olduğunu, takımın mevcut kadrosunun genişletildiğini belirten bir yazı yayınladı. Bu açıklamanın yer aldığı bölüme verdiği minik demeçte takımın alt koridorunda yer alan Doublelift ve Aphromoo ikilisinin kendine ilham verdiğini belirten hi im Gosu, CLG’nin büyük bir hayranı olduğunu da söylemeden edemedi.

Gerek YouTube kanalı gerekse TwitchTV’nin kayıt bölümünden yayınlarındaki güzel hareketlerini hayranları ile paylaşan hi im Gosu’nun, CLG’de nasıl bir geleceği sahip olacağı ve başarılı yayıncının Kuzey Amerika’nın mutlak başarı hedefleyen takımlarından CLG’de, yani profesyonel arenada ne gibi işler ortaya koyacağı, ne kadar zor gibi görünse de Doublelift’in yerini alıp alamayacağı merakla bekleniyor.

İşte Hi I am Gosu‘dan bir VAYNE videosu.

kaynak : esportsonly
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)