Hızlı ve güvenli program indirmek

Günümüzde artık herkesin bir bilgisayarı yada akıllı telefonu bulunuyor. Bu mobil aygıtlar, oldukça fazla kullanılıyor. Peki bunları akıllı telefon yada akıllı mobil bilgisayar yapan şey nedir? Kalitesi mi, yoksa içeriği mi? Kalite olarak, özellikle donanım kalitesi çok önemli. Çünkü bilgisayarın yada telefonun iyi bir içerik açması için oldukça güçlü bir donanıma sahip olması gerekiyor. Ama donanım tek başına yetmez, bu yüzden bizce gerekli olan şey içeriği. İçerikten kastımız bilgisayar programları ve mobil uygulamalarıdır.

Bilgisayar programları ve mobil uygulamalar olarak örnek verecek olursak, oyunlar, müzik programları, antivirüsler, konuşma – chat programları ve vpn diyebiliriz. Peki bunlardan nasıl haberdar olup hemen indirmeyi düşünüyorsunuz? Bizce basit. iniyo.net ile artık tüm bunları kolayca yapabilirsiniz. Popüler programları ve uygulamaları, işletim sistemi farketmeksizin iniyo.net ile indirebilirsiniz.

Neden iniyo.net?

Bir siteden indirmek istediğiniz programı indir butonuna tıkladıktan sonra indirirsiniz ama ya virüslüyse? Hiçbir sitenin sunucusu %100 korumalı değildir. Kendi sunucusunda program barındıran siteler genelde tehlike içerir. Çünkü hackerlar genellikle indirme sitelerine saldırarak virüs yerleştirir ve indirenleri birer bot gibi kullanarak illegal işlerine alet eder. Ama iniyo.net, prensipleri gereği güvenli bir indirme seçeneği sunma adına kendi sunucusunda barındırmak yerine yayımcının sitesine yönlendirerek hem güvenli bir yol izlemenizi sağlar, hemde indirdiğiniz şey hakkında bilgi almanızı sağlar. Böylece size bir yol gösterici görevinde bulunur.

Hızlı dosya indirme nasıl yapılır?

Hızlı bir dosya indirme işlemi için torrent kullanmanız önerilir. Torrent tracker – torrent izleyiciler ile birlikte kolayca bunu yapabilir, torrent programlarınız ve torrent tracker ile hızlıca program indirme işlemini yapabilirsiniz. Torrent ağı size internet sınırlarınızı zorlayacak bir biçimde oldukça hızlı bir indirme seçeneği sunar. Bu yüzden iniyo.net üzerinden yapacağınız indirmelerde, programın torrent dosyasının olup olmadığını kontrol edin ve torrent tracker ile hızlandırma işlemi yaparak indirmenizi tamamlayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)