Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 Fragmanı ve tanıtımı

Aksiyon, gerilim ve suç üçlemesinin en ünlü film serilerinden birisi olan, Fast Furious, Hızlı ve öfkeli 7  film serimizin son filmi Furious 7 filmi resmi fragmanı yayınlandı. Serinin son filmi, başrol oyuncularından Paul Walker’ın ölümü ile aksamıştı. Genç oyuncu trajik bir kaza sonucu hayatına göz yumarken, filmde yer alması gereken sahneler için farklı dublörler kullanıldı. Aynı şekilde Paul Walker’ın yer aldığı sahneler içinde farklı bir yüz teknolojisi ile oyuncunun eksikliği giderilmeye çalışılmış. Eski film kadrosundan başrolde Vin Diesel,  Paul Walker,  Michelle Rodriguez,  Dwayne Johnson gibi isimler yer alırken yeni isim olarak çok sevdiğimiz aksiyon filmerinin vazgeçilmezi, Jason Statham‘da serinin 7. filminde kendisini göstermekte.

Film çekimlerinden teknolojinin her nimetinden yararlanan ekip, aksiyon ve suç sahnelerinin bolca yaşandığı 7. filmin fragmanını yayınladı. Seri takipçilerinin ve hız tutkunlarının merakla beklediği, Furious 7 film fragmanını sizin için paylaşıyoruz, iyi seyirler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2 Comments

  1. Ali amasya

    Ocak 7, 2015 at 8:19 pm

    Paul Walker keşke ölmesiyle de filmini izleseydi. Bir ara herkes o ölmedi film galasında ortaya çıkacak diye haber yapmıştı

  2. aydın ergenç

    Ocak 9, 2015 at 12:08 am

    hızlı ve öfkeli serisinin bütün filmlerini izledim yedinci filmi sabırsızlıkla bekliyorum