Hounds: The Last Hope Tanıtımı, Kapalı Beta Aktif

Hounds yorumları, tanıtımı, nasıl oynanır

Bugün sizlere haber bülteni ile birlikte haberimizin olduğu akabinde site GameOis ekibinden arkadaşlarımızdan Doğukan GÜNEŞ’in indirip oynadığı Hounds: The Last Hope‘dan biraz bahsetmek istiyorum. 8 Nisan yani dün kapalı betası başlayan oyunun, kapalı beta süreci 12 Nisan’a kadar sürecek.

Grafikleri ve oyuniçi Türkçeleştirme oldukça güzel, PVP ve takım olarak canavarlara karşı savaş ön planda, bunlara ek olarak fazladan 1-2 mod daha bulunuyor oyunda, özellikle takım olarak oyun içerisindeki canavarlara karşı verilen silahlı mücadele de yardımlaşmak çok önemli, keza siz ağır yaralandığında yardım beklerken takım arkadaşınız size destek olmazsa sıkıntı yaşayabiliyorsunuz, fakat öyle bir ortam var ki takım arkadaşınızın sizi kurtarması gerekiyor ki o mod başarılı bir şekilde tamamlansın, böylesine gereklilik ve takım oyununa iten çalışmalar Hounds: The Last Hope‘ın bana göre en iyi yönü.

Oyunu oynamak için www.houndsonline.com yandaki bağlantıya gidin ve oyunu indirin, sornasında aşağıdaki siteden BUFF üyeliği açmanız gerekiyor ki kapalı betaya giriş yapabilesiniz, ücretsiz bir oyun olması oynanabilirliğini fazlasıyla arttıracaktır, fakat oyunu domine edecek para ile satılan eşya vb. şeyler olursa sonu paranın içeriği yokettiği diğer oyunlar gibi olacaktır. Umarım hile vb. durumların yaşanmadığı eğlenceli bir yayın hayatı olur.

BUFF üyeliği için : withbuff.com/tr

Hounds: The Last Hope ve tanıtım videosu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. halil

    Haziran 8, 2015 at 9:35 pm

    güzel site