HWA’nın yeni kadrosu belli oldu

Riot Games Türkiye’nin GameX’te düzenlediği League of Legends organizasyonunu kazanan ve o tarihten itibaren yavaş yavaş çöküşe sürüklenen HWA, yeni League of Legends kadrosunun Ahraz oyuncularından oluştuğunu açıkladı. Bir dönem HWA’da boy gösteren oyuncuların, Riot Games Türkiye tarafından resmi organizasyonlardan men edilmesiyle başta ESL’in düzenledikleri olmak üzere birçok organizasyonda boy gösteren Ahraz oyuncuları, yeni sezonda HWA çatısı altında mücadele verecek.

GameX finalinde Team Turquality’yi üstün bir oyunla devirerek şampiyonluğa uzanmayı başaran HWA, o tarihten itibaren gerek rakiplerinin güçlenmesi, gerekse ana kadrosundaki oyuncuların çeşitli nedenlerden dolayı takımdan ayrılmalarıyla iyi günlere gitmediğinin sinyalini vermişti. Birçok oyuncunun men edilme duyurusundan önce kadrosunu dağıtan ve yeni bir ekip ile anlaşan HWA, bu ekiple de başarı elde edemeyince, bu sezon için Ahraz oyuncularını bünyesine kattı.

HWA resmi Facabook hesabında paylaşılan bir video ile takımlarını açıklayan ekibin bu sene iddialı olduklarını da söyleyelim.Yeni kurulan ekibin kadrosu ise şu şekilde olacak;

1)Mert Koçak”Crimson Falcon”
2)Furkan Güngör”Stomaged”
3)Ferit Karakaya”WTCN”
4)Berkay Asıkuzun”ZEİTNOT”
5)Şükrü Şentürk”Lelouch”

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)