iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 5S ve 5C’nin ardından Apple kullanıcıları merakla iPhone 6’nın çıkış tarihini merak ediyor. Samsung’un Galaxy S5’i fazla rağbet görmemişken iPhone 6’nın konumu da oldukça kritikleşti.

Akıllı telefon üreticilerinin yeni amiral gemilerini piyasaya sürmesinin ardından en çok konuşulan konu iPhone 6’nın ne zaman çıkacağı oldu. En büyük rakibi Samsung’un Galaxy S5’ten istediği verimimi alamaması da iPhone 6’nın konumuna değer kattı. Hakkında son zamanlarda oldukça haber çıkan iPhone 6 için 4.7 inç ve 5.5 inç şeklinde geleceği söyleniyor. Apple, her sene olduğu gibi bu sene de Eylül ayında yapacağı lansman ile tanıtaacak yeni iPhone’u. Bu sayede Apple telefon satışlarının en fazla olduğu ayda yeni bir telefon çıkartarak daha fazla satış yapmayı planlıyor olabilir ki bir de çıkan telefon iPhone ise rağbet daha fazla olacaktır.

Japon kaynaklarından alınan bilgiye göre Nisan ayında Apple, Sharp’ın fabrikalarında yeni iPhone’un likit kristal ekranını üretmeye başlayacak. Bu üretim sırasında sızan görseller sayesinde de yeni iPhone’un boyutları hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Söylentiler arasında değer taşıyanlardan birisi de yeni iPhone’un öncekilere göre daha yüksek çözünürlükte olacağı.

Bakalım Apple, Samsung’un kullanıcılarını memnun edemediği bu dönemde bunu başarabilecek mi..

Sizce iPhone 6, bekleyenlerini tatmin edecek mi? iPhone 6 için neler düşünüyorsunuz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)