İstanbul Evden Kaçış Oyunları

Evden Kaçış Oyunu

Evden kaçış oyunları yeni bir akım yeni bir eğlence alanı, ziyaretçileri için özel olarak tasarlanan mekanlarda bulunan şifre ve bulmacaları çözerek görev yaptığınız bu eğlence alanları son 2 yılda Türkiye’de oldukça popüler olan bir konu. Özellikle rutin eğlence etkinliklerinden sıkılmış olan çiftlerin ve arkadaş gruplarının tercih ettiği evden kaçış oyunu alanındaki eğlence alanları henüz yeni gelişmekte olan bir alan olsa da özellikle 2015 yılında ciddi yatırımlar alan bir sektör haline gelmiştir.

Henüz yeni yeni tanınan bu oyun alanlarında özellikle yeni açılan mekanlar yaptığı çalışmalar ve geliştirmeler ile birlikte yurt dışındaki kaliteyi yakalamaya çalıştıklarını bu sene içerisinde gösterdi. İstanbul içerisinde ikamet ediyorsanız ve evden kaçış oyunları üzerine ilginiz varsa, arkadaş gruplarınız ile birlikte farklı eğlence aktiviteleri arıyorsanız özellikle Beyoğlu Taksim‘de bulunan Akıl Oyunları Kulübü‘nü ziyaret etmeyi unutmayın. İçerisinde bulunan Gizemli Piramit Memphis oyunu ile birlikte ziyaretçilerine gerçeküstü evden kaçış deneyimi sunan Akıl Oyunları Kulübü yakında açılacak olan ikinci ve üçüncü korku oyunları ile birlikte de hizmet vermeye başlayacak. Detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yazı ilginizi çektiyse evden kaçış oyunları hakkında detaylı bilgi almak için bir önceki konumuzu ziyaret etmeyi unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)