Kanlı Ay Thresh ve Kanlı Ay Elise kostüm tanıtımı

Türkiye sunucularında 2015 sezon öncesi dönem içinde çalışmalar devam ederken PBE güncellemeleri de hızla devam etmekte, yeni güncelleme ile birlikte PBE sunucularının fazlasıyla renklendiğini söylebiliriz öyle ki bu çok sevilen şampiyonlar, kostümlerine fazlasıyla özenilmiş ve detaylandırılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Konu içeriğinde Kanlı Ay Thresh ve Kanlı Ay Elise‘in yanında Poro Rider Sejuani‘nin oyuniçi resimleriyle birlikte videolarınıda görebilirsiniz. İşte şampiyonlarımız yeni ve çokça ilgi görecek yeni kostümleri, kostümlerin kaç RP olacakları kesin olmamakla birlikte bahsi geçen RP miktarı 975 RP’dir.

10.01.2014 Güncelleme : Evet arkadaşlar bugün itibariyle tanıtımını yapmış olduğumuz kostümler Türkiye sunucusu mağazasında yer aldı. Fiyatları 975 RP olarak belirlenen kostümleri, satın alabilirsiniz.

Thresh Rehberi için tıklayın.

Kanlı Ay Thresh

kanlı ay thresh1 kanlı ay thresh2 kanlı ay thresh3 kanlı ay thresh4

Kanlı Ay Elise

kanlı ay elise

kanlı ay elise

kanlı ay elise 2

kanlı ay elise

Poro Rider Sejuani

Bu güncellemede bayan sihirdarlar ve ormancılar tarafından sevilecek şüphesiz en iyi kostüm Sejuani’ye ait, renkli ve şirin yapısıyla Türkiye sunucusunda oldukça ilgi göreceğiniz söyleyebiliriz.

pororidersejuani pororidersejuani2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

2 Comments

  1. nba即時比分

    Aralık 24, 2014 at 1:13 am

    Nice Blog, thanks for sharing this kind of information.

  2. 九州娛樂城

    Ocak 9, 2015 at 12:34 am

    Nice Blog, thanks for sharing this kind of information.