Kore Bölge Finalleri Devam ediyor

League Of Legends dünya şampiyonası için devam etmekte olan elemelerde çalışmalar devam ediyor, son olarak gerçekleşen Kore Bölge Finallerinin İkinci aşaması bugün lol tv ekranlarında Riot Games Türkiye ekibi tarafından canlı olarak sunulacak işte, Bay E ve kore bölge finalleri hakkındaki açıklaması.

Dünya Şampiyonası’na adım adım yaklaşırken, Kore Ligi’nde şampiyonaya gidecek üçüncü takım da belirlenmek üzere.

Samsung Galaxy Blue ve Samsung Galaxy White takımlarının Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmasının ardından, Kore’de gözler üçüncü olacak takıma çevrilmiş durumda.

Dünya Kupası’na gidecek üçüncü takımın belirlenmesi için yapılacak turnuvanın ilk maçı dün KT Rolster Bullets ve Najin White Shield takımları arasında gerçekleşti. Karşılaşmayı kazanan Najin White Shield takımı, bugün oynanacak bir sonraki aşamada ligin 4. sırasındaki KT Rolster Arrows takımıyla karşı karşıya gelecek. Bu maçın kazananı ise Dünya Şampiyonası biletini kazanmak için SK Telecom T1 K takımıyla mücadele edecek.

Bu heyecan dolu turnuvayı Riot Glandal ve Riot Maverick’ın anlatımıyla 12.30’dan itibaren LoL TV ekranlarından canlı izleyebilirsiniz.

LoL TV yayın bağlantısı:

http://www.twitch.tv/riotgamesturkish

Kaynak
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)