Kozmik Koruyucu Bard Şampiyon Tanıtımı

Koruyucu Bard kaç rp, bard ne zaman çıkacak, gameplay

Sihirdar vadisi özlenen ve beklenen bir eksik olan yeni destek şampiyonu ile buluştu, işte karşınızda BARD bir çok kompozisyona uyarlanacak tatlı mı tatlı, nitelikli mi nitelikli bir şampiyonu yakında vadide göreceğiz. Özellikle E yeteneği ile açtığı engelleri aşan yol ve ultisi bambaşka kompozisyonları görmemizi sağlayacak. Destek rolünde oynayan birisi olarak ultisi çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Not: BARD Rehberi konumuz açıldı.

Biraz detaylı değinmek gerekirse, Zhonya’nın kumsaati eşyasının aktifi olarak düşünebilirsiniz, bu ulti yeteneğini dost şampiyonlar yada düşman üzerinde kullanabilirken aynı zamanda ek olarak, ejderha kule gibi birimlerde de aktif şekilde kullanabiliyorsunuz. Aşağıdaki tanıtım videosundan da anlayacağınız üzere, global yada alan etkili olarak gelen bir saldırıda arkadaşlarınız üzerinde kullandığınız ulti, tüm oyunun seyrini değiştirebilecek potansiye sahip fazla uzatmatan BARD ve tanıtımı ile sizleri baş başa bırakalım.

Ne zaman çıkacak ? Kesin bir tarih olmamakla birlikte henüz PBE’de değişikliklere maruz kalmaya devam etmekte yüksek ihtimalle bir dahaki güncelleme de vadide bizlerle birlikte olacak.

Kozmik Koruyucu BARD oynanış, oyuniçi videosu

kozmik-koruyucu-bard2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)