League Of Legends Beklenen Şampiyon Braum Karşınızda

League Of Legends Beklenen Şampiyon Braum Karşınızda

League of legends oyunu severler için en büyük sıkıntılardan biriside destek şampiyon sıkıntısıydı. Yeni güncellemeler, oyun modları ardı ardına yinelenmesine, yeni yetenek gücü ve saldırı gücü şampiyonlarının efsaneler ligine girmesine rağmen savunma niteliğine sahip, destek görevini üstlenecek bir şampiyon uzun zamandır Leage of legends severler ile buluşmuyordu.

Son olarak yapılan açıklama ile birlikte yeni League of legends destek şampiyonu Braum tanıtımı yapıldı. İşte şampiyonumuz ile bilgiler.

Freljord’un Yüreği Braum Karşınızda

Freljord’un donmuş zirveleri, yüzyıllar boyu zayıfları cezalandırdı. Ancak bu ürkütücü buzul ülkesi zayıflara mezar olurken, güçlüleri ise birer kahramana dönüştürdü. Braum’un hikâyesi de Freljord’da başladı ve gücüyle dayanıklılığı arttıkça, efsanesi de yayıldı. Bugün, başarıları en yoksul köylüden en acımasız akıncıya kadar herkese ilham veriyor. Kalkanını bir savaşta daha taşırken, Freljord halkının umutlarının ve sevgisinin de kendisiyle olduğunu biliyor.


braumyetenekleri braumyetenekleri2

Uzun süre yoğunlukta olarak, yukarı ve orta koridor oynamanın yanında ormancı görevini de üstlenmiş birisi olarak, aşağı koridorun nasıl bir baskı altından kaldığını bilmekteyim, hal böyle olunca main karakterlerimi destek görevi üstlenecek şampiyonlar üzerine yönlendirip rün ve kabiliyet dizilimlerini de bu koridora göre ayarlamıştım uzun süredir aynı şampiyonlar ile oynamak yeterince bıkkınlık vermekteydi fakat bu yeni Braum ile bu rutin koridor destek şampiyon kullanıcıları için biraz da olsun renklenecektir. Skin ve yetenekleri zevk verecek gibi duruyor. Şimdi de BRAUM tanıtım videosu ile sizleri baş başa bırakalım. “Braum Türkçe seslendirme.” 

braumnasıloynanır

Bir fiyatına iki rün sayfası, rün sayfası indirimi

Braum Rün Dizilimi

braumrünleri

Braum için, rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Cevher : 2 Adet gelişmiş zırh cevheri, 1 Adet gelişmiş büyü direnci cevheri.

Damga : 9 Adet gelişmiş zırh damgası.

Mühür : 9 Adet gelişmiş zırh mührü.

Nişan : 9 Adet gelişmiş büyü direnci nişanı.

İsteğinize ve öznel düşüncenize göre nişanlarda altın yada mana için değişiklik yaparsanız zorlanmamış olursunuz.

Braum Kabiliyet Sayfası

braumkabiliyet

Braum için tavsiye kabiliyet dizilimi yukarıdaki gibidir, özetle klasik destek şampiyonu kabiliyetleri ile girebilirsiniz.