League Of Legends Sezon öncesi notlar

2015 5. sezon yama notları, değişiklikler, silinen itemler

Bir sezonu daha geride bakan sihirlar için, League Of Legends ekibi sezon öncesi dönem için önemli notları bir araya getirmiş. Notlar içinde bir çok yenilik bulunmakta, ormancı rolünde yer alan oyuncular için geliştirilen yetenekler, büyüler ve silahlara ek olarak, orman kamplarındaki canavarlar üzerinde yapılan değişiklikler ve sağladıkları artı özelliklerde tamamiyle değişmiş durumda. Bir çok araç vadiden kaldırılırken yerine daha nitelikli ve daha stratejik bir yapılanmanın geldiğini söyleyebiliriz.

Sezon öncesi dönem bizim için her yıl sahnenin dekorunu değiştirip, yeniden düzenleme fırsatı demek. İster yeni görsellerle güncellenmiş bir harita olsun, ister görevlerde ve ormanlarda büyük değişiklikler olsun; LoL deneyimini değiştirip, geliştirip, güzelleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

2015’te en büyük amacımız, stratejik çeşitliliği arttırmak. Bu amaç pek çok farklı alanı etkiliyor, ama özünde; oyun içinde yaptığınız seçimlerin de şampiyon seçiminiz kadar etkili ve önemli olabilmesi için zafere ulaşan daha fazla yol yaratmaya çalışacağız. Rakip takım bir görevi bizden önce tamamlarsa ne karşılık verebiliriz? Ejderhayı aldık, şimdi ne yapmalıyız? Bu tür şeyler şu an da önem taşıyor, ama bizce daha da geliştirilebilir.

Kaynak

2015 Sezon öncesi dönem ve yapılan değişiklikler

Tüm bunlara ek olarak ilerleyen günlerde, yeni sezonda uygun olacak rehberlere sitemizde erişmeniz mümkün olacaktır, takipte kalın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)