League Of Legends Türkiye Kupası Maçları Başlıyor

Uzun emekler ve çekişmeler sonucunda finale katılmaya hak kazanan 8 takım için büyük Türkiye kupası finali 1 Ağustos itibariyle başlıyor.

Bir çok yeni takımın bulunduğu eşleşmeler için yapılan resmi duyuru aşağıdaki gibidir.

Geçtiğimiz Aralık ayında Karadeniz Bölgesi’nde başlayıp Türkiye’nin dört bir yanında devam eden Türkiye Kupası için final vakti geldi! Bölgelerinde birinci olmayı başararak büyük finale kalan 8 takımın şampiyonluk için mücadele edeceği Türkiye Kupası heyecanı, 3 gün boyunca canlı yayınlarla LoL TV ekranlarında olacak!

Türkiye Kupası Çeyrek Final maçları 1 Ağustos Cuma 10.00’dan itibaren LoL TV’den canlı yayınlanacak. Çeyrek Final’i geçen 4 takım, 2 Ağustos Cumartesi günü 12.00’da başlayacak Yarı Final karşılaşmalarında Türkiye Kupası Finali’nde oynayabilmek için mücadele edecek. Yarı Final karşılaşmalarından mağlup ayrılan iki takım ise aynı gün üçüncülük için karşılaşacak.

Türkiye Kupası Şampiyonu, 3 Ağustos Pazar günü 13.00’da yine LoL TV ekranlarından canlı yayınlanacak Final karşılaşmasıyla ortaya çıkacak.

Türkiye Kupası Çeyrek Final Eşleşmeleri:

türkiyekupasıçeyrekfinalizle

Türkiye Kupası Ödülleri:

  1. 12.000 TL
  2. 6.000 TL
  3. 3.000 TL

Önümüzdeki sezon artık profesyonel bir ligde oynanacak League of Legends rekabeti için dikkatleri üzerine çekecek bu mücadeleyi kaçırmayın!

LoL TV canlı yayın bağlantısı:

http://www.twitch.tv/riotgamesturkish