Lewis And Clark dizi konusu ve yorumları

Lewis And Clark oyuncuları, konusu.

Hepinize merhaba, normalde yeni çıkan diziler üzerine sıklıkla bir inceleme yapmasakda bu kadro için kendimi mecbur hissettim diyebilirim. Lafı fazla uzatmadan yeni dizi Lewis And Clark‘ı biraz tanıtalım. Öncelikle dizi mini seri halinde karşımıza çıkacak, diziye kaynaklık yapacak roman ise Stephen E. Ambrose imzalı. Daha öncesinde 2001 yılında HBO Stephen E. Ambrose’ın aynı isimli romanından Band Of Brothers isminde bir dizi yayınlamıştı, dizi büyük bir çıkış yapıp 19 ödüle aday gösterilmiş 6 ödülü aldıktan sonra yayın hayatına son vermişti. Şimdi ise HBO aynı yazar Stephen E. Ambrose’ın farklı bir romanını yayınlamaya hazırlanıyor. Bizi cezbeden en büyük nokta ise oyuncu ve yapımcı kadrosu.

Lewis And Clark dizi konusu

19. yüzyılda geçen dizinin konusunda, zamanın başkanı Jefferson tarafından işin başına getirilmiş ve sınır ötesindeki Amerika topraklarını keşfetmeye çalışan Meriwether ve William’ı konu alacak. Başarılı oyuncu Casey Affleck Lewis’i canlandırırken, Matthias Schoenaerts ise Clark’ı canlandıracak.

Neden izlemeli ?

Meriwether Lewis ve William Clark‘ın en büyük desteği ise dizinin arkasındaki önemli isimler, dizi yapımcılığını  Brad Pitt, Tom Hanks ve Edward Norton gibi isimler üstlenmekte, efsane isimlerin böylesine bir dizide bir araya gelmesi, yeni çıkacak dizinin potansiyelini ve başarısını şimdiden bize bildirmekte. Yönetmen koltuğunda John Curran otururken, senaristiliği Edward Norton ve Michelle Ashford yapacak. Çekimlere yakın bir zamanda başlanacak olan dizi için çıkış tarihi vb. detayları ilerleyen günlerde sinema kategorimizden takip edebilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. aynur

    Şubat 4, 2015 at 8:16 pm

    Takıpteyız bu dızı kaçmaz