LG G Flex İnceleme

Bu ay piyasaya sürülen LG G Flex telefonunu, LG’nin InnoFest fuarında görme imkanı bulduk, bildiğiniz üzere cihazın kendisini diğer telefonlardan ayıran en büyük özelliğili esneyebilen bir telefon olması.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkış fiyatı 2599 Tl olan LG G Flex kısa zamanda kendisinden fazlasıyla söz etmeyi başardı, bununla birlikte teknik bazı özelliklerine değinmek gerekirse 6″ uzunluğa, P-OLED ekran 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip.

Kavisli yapısını incelerken büyük bir keyif aldığımızı söyleyebilirim, kavisli yapısı nedeniyle gayet şık ve hafif yuvarlak bir yapıya sahip. LG G Flex P-OLED ekran yapısıyla renk ve ekran parlaklığını üst seviyede yaşıyorsunuz, şık tasarımı ile film izlerken yada diğer multimedya özelliklerinden faydalanırken zevk alabileceğini söyleyebiliriz.

Telefonun sistemine değinmek gerekirse, ilk başta LG kendi kullanıcı arayüzünü kullanmakta, sistem olaraksa Android 4.2.2 Jelly Bean’i içinde barındıran LG G Flex Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 GPU, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza gibi başlıca donanım özelliklerine sahip.

Aşağıdan LG G Flex tanıtımıyla alakalı videoyu izleyebilirsiniz, ilerleyen günlerde teknoloji ekibimizin eline geçmesiyle birlikte ayrıntılı bir inceleme gerçekleştirebiliriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)