Lisanslı eSporculara 16 şampiyon hediye!

Sıklıkla yazılarımızda bahsettiğimiz üzere ülkemizde eSpor‘a güzel bir ilgi, bu ilgi ile birlikte de oyuncular için güzel organizasyonlar ve teşvik çalışmaları mevcut. Son olarak League Of Legends oyun bünyesi içinde eSpor lisansına sahip oyuncular için bir teşvik çalışması başlatmış durumda. Oluşturduğu sistem ile birlikte eSpor lisansına sahip olan oyuncuları 16 şampiyonluk bir şampiyon paketi bekliyor.

İşte resmi sitede yayınlanan duyuru:

Bugünden itibaren, “Dijital Oyunlar” lisansı olan veya bundan sonraki dönemde bu lisansı çıkaracak tüm oyuncular, Lisanslı Sporcular sayfasında kendilerinden istenilen bilgileri girerek 16 şampiyonluk özel pakete bedelsiz sahip olacak.

“Nasıl lisans çıkarırım?” diye merak ediyorsanız bu bağlantıdan ilgili siteye ulaşabilir; hem siteyi nasıl kullanacağınızı hem de nasıl lisans çıkartabileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Lisanslı oyuncu olmanız halinde sizi bekleyen şampiyonlar: Annie, Caitlyn, Ezreal, Jax, Katarina, LeBlanc, Lee Sin, Leona, Lux, Morgana, Nidalee, Pantheon, Renekton, Vayne, Xin Zhao ve Warwick.

eSpor lisansını alırken yapılması gerekilenleri öğrenmek için aşağıdaki videodan bilgi alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)