Lucky Patcher İndir

Bugün sizlere Lucky patcher uygulamasını tanıtacağız. Telefonunuzdaki uygulamalarda bulunan reklamlardan sıkıldınız mı? Oyun keyfinin ortasında çıkan 30 saniyelik o uzun reklam canınızı mı sıkıyor? Youtube’da video izlerken arada çıkan reklamı izlemek zorunda mı kaldınız?

Lucky Patcher APK İndir

2017 yılına girerken web site, uygulama ve youtube kanal sahiplerinin aşırı reklamlarından hepimiz bıktık. Tabii ki onların sonuna kadar hakkıdır. Reklamları kesinlikle koysunlar. Ancak bazıları var ki aşırı abartıyorlar. Reklamdan içeriği göremiyoruz. Tıkladığımız her link bizi başka sayfaya yönlendiriyor. Eğer sizler de aşırı reklamdan sıkıldıysanız Lucky Patcher uygulamasını telefonunuza indirin. Bu APK sayesinde istediğiniz uygulamanın reklamlarını kaldırabilirsiniz. Böylelikle reklamsız video ve oyun keyfine varırsınız. Lucky patcher apk’yı masaüstü veya laptop bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız bluestacks indir 2017 bağlantısına tıklayın ve bu programı indirin. İndirdiğiniz o programı kurun ve apk dosyasını programa sürükleyin. Gördüğünüz gibi artık masaüstünde bütün apkları çalıştırabilirsiniz.

Lucky Patcher Nasıl Kullanılır

Kullanımı gayet basit olan bu uygulama zaten Türkçe dil desteklidir. Yani bütün ayarlar Türkçe olarak yazmaktadır. Size düşen sadece Lucky Patcher nasıl kullanılır bağlantısından yapmak istediğiniz işleme dair videolu anlatımı izlemek ve uygulamaktır.
http://www.luckypatcher.mobi/2017/01/lucky-patcher-nasil-kullanilir.html

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)