Marvel Future Fight Geliyor!

Marvel Future Fight apk indir, download

Son zamanlarda çoğalan Marvel oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Netmarble ve Marvel tarafından ortaklaşa geliştirilen Marvel Future Fight yakında mobil platformlardaki yerini alacak.

Marvel Future Fight, Marvel yazarı Peter David tarafından yazılan hikayesiyle 30 Nisan‘dan itibaren App Store ve Google Play’deki yerini alacak. Avengers, Spider-Man, Daredevil ve Guardians of the Galaxy gibi karakterlerle beraber 36 karakterin kendilerine özgü hareketleriyle ve özellikleriyle bir araya geldiği Marvel Future Fight sadece mobil için yakında çıkış yapacak.

Tüm dünya da internet erişimi ile oynanabilecek olan Marvel Future Fight yüksek çözünürlüklü grafikleriyle oyunculara muhteşem Aksiyon – RPG türünün deneyimlerini yaşatmaya geliyor. Netmarble Games’in CEO’su olan Youngsig Kwon tecrübelerini Marvel’in gücüyle birleştirerek ortaklaşa geliştirdikleri yeni oyunu Marvel Future Fight’ı duyurduklarından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Sadece Android ve iOS için geliştirilmekte olan Marvel Future Fight, 30 Nisan‘dan itibaren App Store ve Google Play’de erişilebilir olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)