MGS V: The Phantom Pain’den Yeni Detaylar!

Konami, Metal Gear Solid serisinin yeni oyunu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain‘in detaylarını oyuncular ile paylaştı. Geçtiğimiz gün sızdırılan çıkış tarihi Konami tarafından resmi olarak doğrulandı.

Hideo Kojima tarafından yapılan yeni açıklamalara göre oyunun PS3, PS4 ve Xbox 360, Xbox One sürümleri 1 Eylül 2015 tarihinde çıkışını yapacak. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain‘in PC versiyonu ise gecikmeli olarak 15 Eylül 2015 tarihinde çıkacak. Oyunun PC sürümünün gecikmeli haberinin ardından birde Kojima, Metal Gear Solid serisini yeni oyunu olan MGS V: The Phantom Pain ile kapatacağını açıkladı.

MGS V: The Phantom Pain‘in detaylandırılmasının ardından koleksiyon sürümü tanıtıldı. Koleksiyon sürümünde ise Big Boss‘un kolu, oyun içi müzikler ve harita gibi içerikler yer alıyor. PC sürümü biraz geç çıkacak diye üzülen oyunculara ise sevindirici haber Konami‘den geldi. Oyunun PC versiyonu Steam üzerinden satın alacak olan oyuncular oyunun tüm eklentilerine ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)