Mmo Online karakter geliştirme oyunu metin2

Metin2 oyununu hiç denediniz mi? Oldukça zevk alacağınız, Mmo online karakter geliştirme oyunudur. metin2mmo.com sitesinden metin2 pvp serverler listesine ulaşabilirsiniz. Size genel bir bilgide vermek isterim. Metin 2, 2005 senesinde Ymir Entertainment tarafından piyasaya sürülmüş olan ve çok oyunculu bir karakter yönetme ve geliştirme oyunudur. Oyunda toplam dört adet karakter mevcuttur. Bunlar savaşçı, sura, Ninja ve şamandır. İlk olarak oyunu indirip kaydınızı yaptırdıktan sonra bu karakterlerden birini seçip, her karakterin kendine özgü olan özelliklerini kullanarak gelişebilirsiniz. Geliştikten sonra birçok yere gidip birçok canavar ve düşmanları öldürebilirsiniz. Eğer bir karakteri çok fazla oynadınız ve sıkıldıysanız, başka bir karakter seçip en baştan karakteri tekrar geliştirme şansına da sahipsiniz. Üstelik ana server yerine daha az kişiyle oynamak ve daha hızlı gelişmek isterseniz de başka kullanıcıların kurmuş olduğu pvp serverlar ile de oyununuzu oynayıp. Farklı ortamlarda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Metin 2 serverler oyunları her servera göre farklı özellikler içermektedir. Özellikle de serverin online sayısına göre oyun seçmek daha önemli bir tercih meselesi oluyor. Çünkü bir çok kişi tek başına bir serverda oynamak istemez. Bu nedenle de birçok kişi çok kullanıcının bulunduğu servera akın ederler. Metin 2 de de zaten en önemli şeylerden biri karşılıklı olarak yapılan savaşlardır. Ayrıca lonca ve imparatorluk savaşları da yapılır. Sizde karakterinizi çok iyi bir şekilde geliştirerek oynadığınız metin 2 pvp serverinde efsane isimlerden biri olabilirsiniz.

Metin2mmo.com sitesine girerek profesyonel oyuncuların vermiş olduğu rehberlik hizmeti ve serverlar listesine girerek bilgi edinebilirsiniz. Metin 2 oyunu hakkında rehberlik hizmeti alarak bilgi sahibi olabilir, karakterinizi daha iyi geliştirebilir ve pvp serverlar listesinde size en uygun metin 2 pvp serverini bulabilirsiniz. Bu site sayesinde tüm istediğiniz bilgilere çok rahat bir şekilde ulaşırsınız

Karakter geliştirmek için sağlam bir pvp server bilgisi edinmeniz gereklidir. İhtiyacınız olan bilgiyi ise yukarıda  yazmış olduğumuz internet adresinden alabilirsiniz. Normal ana serverda gelişiminiz ve oyun yavaş ilerler ancak bir pvp serverda oynarsanız 2 katından daha fazla hızlı bir ilerleme görürsünüz. Ancak pvp serverlarda oyunu daha dikkatli oynamanız gereklidir. İşte tam bu nedenle de bir rehberlik bilgisi alarak disiplinli bir şekilde karakter geliştirerek oyununuza devam edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)