Need for Speed: No Limits’in Oynanış Videosu Yayınlandı

Firemonkeys tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından mobil platformlar için duyrulan Need for Speed: No Limits’in ilk oynanış videosu yayınlandı. Need for Speed yarış serisi tutkunlarının merakla bekledikleri mobil oyunun ilk oynanış videosu yayınlandı.

Duyurusunun ardından merakla beklenen mobil oyun Need for Speed: No Limits, Real Racing serisinin geliştiricisi Firemonkeys tarafından geliştirilmekte. Firemonkeys tarafından geliştirilmekte olan Need for Speed: No Limits’in yayınlanan oynanış videosunda oyundaki bağzı araçlar ve modifikasyon seçenekleri bulunuyor. Videoya bakacak olursak oyunun efektleri, grafikleri ve oynanış dinamikleri olağanüstü görünüyor.

Need for Speed: No Limits’in çıkış tarihi bilinmiyor fakat oyunun 2015 yılı içinde mobil platformlardaki yerini alması bekleniyor. Çıkış tarihinin henüz net olmayan Need for Speed: No Limits’in ilk oynanış videosunu aşağıdan izleyebilir oyunun nasıl olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

4 Comments

 1. Selim Işık

  Ocak 6, 2015 at 4:46 pm

  Neredeyse ilk oyunundan beri Need For Speed serisini takip ediyorum. Mobil sürümlerini dahi oynadım. Bunu da seveceğime eminim.

 2. levent tosun

  Ocak 7, 2015 at 2:23 pm

  eskiden need for speed serisini ben de takip ediyordum ama artık hızına yetişemediğim için takip edemiyorum 😀

 3. Pelin Kamber

  Ocak 7, 2015 at 4:59 pm

  Need For Speed serisinin en iyisi olacağı dedikodusu şimdiden yayılmış durumda. No Limit benim için de favori olacak gibi.

 4. aslı izmir

  Ocak 9, 2015 at 11:11 pm

  teknoloji ayak uydurması zor oluyor bilgisayarımı sıfır aldım son oyunları oynayabileyim diye fakat oyun teknolojisi yanında bilgisayarım yavaş kaldı.