Panel çit, Beton direkli çit ve Ferforje sistemleri

Özellikle çelik yapı ve inşaat, dekorasyon konusunda ülkemiz ciddi bir tecrübeye sahip, bununla birlikte panel çit, beton direkli çit, ferforje sistemleri konusunda da ciddi özgün çalışmalar mevcut. Bugün tanıtıma konu olan firma ise Ak Panel çit, 1990’lı yılların sonunda faaliyete başlayan Efendi çelik yapı tarafından kurulan Ak panel çit, genel olarak çim çit, panel çit, beton direkli çit gibi konularda müşterilerine profesyonel destek sağlamakta.

İstanbul Panel Çit, Ferforje ve Beton direkli çit

Beton direkli çit, genelikle arsa, arazi geniş alanlarda sınırları belirlemek ve çevre güvenliği için kullanılır, beton halde bulunması ve üst kısımlara güvenlik için caydırıcı teller eklenmesi, ucuz olması tercih edilmesini sağlayan en önemli etkenler.

Ferforje sistemleri, ferfoje kategorisi çok geniş bir alanı içerisine alıyor, ferforje korkuluk, dış kapılarda, iç kapılarda, pencere önlerinde, çevre güvenliği sağlanırken sınır noktalarında her alanda görmek mümkün, standart ürünlerden alım yapabilir yada isteğinize göre özel üretimlerde yaptırabilirsiniz.

Panel çit genelde park, bahçe, ev ve iş yerlerinizin küçük alanlarını kapatma ve güvenliği sağlamak için tercih edilir, yine aynı şekilde boyutları, rengi ve iç kısımda kullanılan tel örgü sistemi sizin isteklerinize göre değişiklik gösterebilir.

Eğer sizlerinde özellike beton direkli çit ve panel çit konusunda desteğe ihtiyacınız varsa kaynak istersen sitesini ziyaret edebilir, uzman ekiplerden yardım alabilirsiniz.

site : http://www.akpanelcit.com/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)