Parti Canavarı AMUMU ve Yeni UDRY Kostümü

Parti Canavarı AMUMU kaç rp, oynanış videosu, indirim kodu, bende hayvanım udry

Bugünlerde PBE sunucusu yine hareketliliğine devam ediyor, 3.1x güncellemeleri ile vadiye yeni kostümler dahil eden Riot ekibi bunun yanı sıra bir çok şampiyon üzerinde doku güncellemesine de gitti, Nisan ayı için mağazada yer alacak olan kostümlerden en çok hoşumuza gidenleri sizler için derledik, yazının devamın da kostümler kaç rp olacaklarınından tutun, oynanış videolarına kadar bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Fiyatlar kesin olmamakla birlikte değişkenlik gösterebilir fakat şuana kadar verdiğimiz bilgiler sonucunda yanıldığımız olmadı.

Parti Canavarı Amumu (Surprise Party Amumu) 1350 RP

Bakmayın Amumu’nun yalnız olmasına, partiden partiye koşuşturan Amumu’yu Nisan ayı kostümleri fazlasıyla tatlı bir hale getirmiş. İşte resimleri ve oynanış videosu.

Parti Canavarı Amumu Surprise Party Amumu1 Parti Canavarı Amumu Surprise Party Amumu2 Parti Canavarı Amumu Surprise Party Amumu3

Part Canavarı Amumu Oyuniçi, oynanış videosu

Bende Hayvanım UDRY (Definitely Not Udyr) 975 RP

Her ne kadar sihirdarlar UDRY için artık daha fazla kostüm istemese de oynanış videolarını görmeleriyle birlikte bir sempati duyup, mağaza satışlarını iple çektiklerini söyleyebiliriz, bende hayvanım udry.

bende-insanım-udry-Definitely Not Udyr-1 bende-insanım-udry-Definitely Not Udyr-2 bende-insanım-udry-Definitely Not Udyr-3 bende-insanım-udry-Definitely Not Udyr-4

Bende Hayvanım UDRY Oyuniçi, oynanış videosu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)