Playstation 4’e 2.50 Güncellemesi Geliyor !

2.50 çıkış tarihi

Yeni nesil oyun konsolu Playstation 4‘ün 2.50 numaralı yeni güncellemesinin yeni detayları oyuncular ile paylaşıldı. Sony Computer Entertainment‘in yetkili isimlerinden olan Scott McCarthy, Playstation 4‘e gelecek olan 2.50 güncellemesinin detaylarını gün yüzüne çıkardı.

Playstation 4‘e gelecek olan Yukimura isimli yeni güncellemenin detayları oyuncular ile paylaşıldı. Playstation 4’ün bugüne kadar gelen en iyi güncellemelerden biri olacak olan Yukimura güncellemesi sayesinde artık 18 yaş altı için oluşturulan alt hesapları ana hesaba yükseltebileceksiniz. Ayrıca gelecek olan 2.50 güncellemesi sayesinde Playstation 4’e Facebook arkadaş arama seçeneği eklenecek.

Playstation 4’e gelecek olan güncelleme sayesinde kullanıcılar artık yazı renklerini, boyutlarını, yüksek kontrast ayarlarını, uykuya alma ve yeniden başlatma seçeneklerini kendilerine göre ayarlayabilecekler. Ayrıca güncelleme sayesinde video ekleme siteleri arasında artık Dailymotion‘da yer alacak. Şuan da test aşamasında olan Yukimura adlı güncellemenin çıkış tarihi yakında oyuncular ile paylaşılacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)