Project Cars Tekrar Ertelendi!

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilmekte olan ve merakla beklenen yeni yarış oyunu Project Cars tekrardan ertelendi. Slightly Mad Studios ve Bandai Namco Games Europe tarafından yapılan yeni açıklamalara göre merakla beklenen Project Cars yine ertelendi.

Slightly Mad Studios tarafından oyunun resmi facebook sayfasından yapılan açıklamaya göre Project Cars 1 ay daha geç çıkacak. Mart ayında çıkışını beklediğimiz Project Cars böylece 2 Nisan 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Project Cars‘ın önde gelen isimlerinden biri olan yapımcı Ian Bell oyunculara “Oyunu ertelemek elbette kolay bir karar değildi; çünkü oyunun bekleyenlerinin çok fazla olduğunu biliyoruz. Fakat oyuncularımıza daha harika bir deneyim sağlayabilmek için yapmamız gerekenler vardı; bu yüzden biraz daha zamana ihtiyacımız var. Sizi temin ederiz ki bu bekleyişinizin hakkını oyun çıktığında alacaksınız.” dedi.

Gerçekçi grafikleriyle ön plana çıkan Project Cars‘ın çıkış tarihi 1 ay ertelendi böylece merakla beklenen yarış oyunu Project Cars, 2 Nisan 2015 tarihinde PCPS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)